חשמלאי בגבעת שמואל

איך בוחרים איש מקצוע?- גבעת שמואל

כולם רוצים לחסוך כסף… מי לא? ובכל זאת… חשוב מאוד להיות גם צרכן נבון וקפדן אבל גם צרכן אחראי ושקול. איך?

אנחנו מבינים שאתם זקוקים לבעל מקצוע טוב, אמין, מקצועי. אנחנו רוצים לעזור לכם, כי גם אנחנו מבינים ויודעים, שחשמלאים  חייבים להיות בעלי ניסיון ואחריות על העבודה. שירות אדיב ואישי שטרם הכרתם.

חשמלאי חייב להיות בעל רישיון ממשלתי המעניק לו סמכות לעסוק בעבודות חשמל.

לעולם אל תעסיקו איש בתחום החשמל רק כי חברים המליצו עליו או שאמרו כי הוא מבין בהכול. חשמלאי חייב להיות מוסמך, בעל ניסיון ואחראי לעבודתו, כי חשמל הוא לא תקלה שמקסימום אחר כך אפשר לטפל ולתקן. חשמל יכול להיות גם מסוכן מאוד ולגרום לנזק אדיר לרכוש או חלילה לנפש בהיעדר עבודה אחראית ומוסמכת. חשוב לזכור, שתקלות חשמל הן תקלות נפוצות מאוד. אנשי מקצוע רבים מסתובבים בשוק ומבצעים תיקוני חשמל, ביצוע עבודות תשתית ועוד. כשאתם מתלבטים לגבי הזמנת איש המקצוע שלכם – קבעו כללי ברזל שאתם מחייבים אותו ואתכם בזמן הזמנת העבודה. כך לא תופתעו בהמשך. כאשר החלטתם להזמין את שירותו – דרשו בלי בושה לראות את תעודות ההסמכה שיש ברשותו, שאלו אותו אם הוא מוסמך לבצע את העבודה שאתם זקוקים לה והאם יש לו ניסיון בתחום הספציפי הזה – לא כל חשמלאי יודע, מבין ויכול לפתור את כל תקלות החשמל. חשוב להקפיד שהחשמלאי הוא גם אדם מקצועי ומיומן המקפיד על כל כללי הזהירות המתבקשים מעצם עבודתו. בכל זאת חשמל- הוא לא משחק ילדים, שימוש בחשמל וטיפול בו עלולים להוביל חלילה לאסון של ממש. כאמור, חשוב ורצוי לקבל המלצות של לקוחות קודמים. חשוב מאוד להגדיר את הציפיות ממנו, את הגדרת העבודה המדויקת וכמובן – לבחון זמנים, הקצאת מקום לעבודה, מחיר מוסכם והוגן ובמיוחד – דרישה לאחריות.

כדי לעזור לכם בכל אלה – אנחנו נדאג שאחד מאנשינו יגיע אליכם בהקדם האפשרי, כי אנחנו מבינים שחשוב שיהיה לכם חשמל. נעמוד לשירותכם באדיבות, באחריות ובמקצועיות.

פנו אלינו ונשלח אליכם חשמלאי מוסמך, אדיב בעל אחריות לעבודה וללוח הזמנים.