חשמלאי בגבעתיים

בטיחות עם אחריות – גבעתיים

מה עושים כשצריכים להזמין חשמלאי? איך בודקים את ההסמכה, הניסיון והשירות? איך קובעים מחיר הוגן וראוי? על מה לבקש אחריות? אנחנו מציעים לכם לבדוק היטב את כל עבודות החשמל שאתם זקוקים להן. אם אתם זקוקים לייסוד ולבניית תשתית, אם אתם זקוקים לשדרוג או לתיקון- ולקבוע כללים לעבודה שאותה אתם צריכים.

חלוקה נכונה של עומס החשמל מאפשרת פעילות תקינה בבית בכל רגע ובכל מצב של שימוש בחשמל. ליקויים ותקלות חשמל יכולים לשבש לכם את החיים כשאתם לא עובדים עם אנשי המקצוע הנכונים. למשל, קצר חשמלי יכול לגרום, חס וחלילה לשריפה, לנזק רב לרכוש ואפילו לנפש. כאמור, תקלה בחשמל יכולה להיות מסוכנת לכן דרשו מהחשמלאי שהזמנתם תעודת הסמכה רשמית וחוקית. אם אין לו תעודות כנדרש – פנו לחשמלאי אחר, כי עבודת חשמל וקצר בחשמל אינם משחק ילדים. הם יכולים להיות סכנת נפשות! לכן, אל תתביישו לבקש לראות תעודת הסמכה רשמית של חשמלאי מוסמך, שאלו אותו אם הוא מוסמך לבצע את העבודה שאתם זקוקים לה והאם יש לו ניסיון בתחום הספציפי הזה כיוון שלא כל חשמלאי יודע, מבין ויכול לפתור את כל תקלות החשמל.

תיאום הציפיות עם בעל המקצוע בכלל ועם החשמלאי בפרט – הוא שלב משמעותי, בלתי מתפשר וקריטי בחיפוש אחרי בעל מקצוע מנוסה ומוסמך.

לאחר שקבעתם את הציפיות וגבולות העבודה והכללים – בקשו מבלי להתבייש לראות תעודות והסמכות, כמו כן חשוב לבקש גם המלצות של לקוחות מרוצים.

תאמו עם החשמלאי את המחיר הנדרש ביחס לעבודה המבוצעת – קבעו מראש כל פרט וכל תחשיב – כדי שלא תופתעו בגמר העבודה וכדי שלא יתעוררו ויכוחים.

רצוי כמובן לערוך סקר מחירים מקיף קודם כדי לדעת במה מדובר. דרשו אחריות על העבודה ובקשו בכתב – כתב התחייבות ואחריות כדי שלא תמצאו את עצמכם בעוד מספר חודשים מתכננים להזמין שוב איש חשמל.

זקוקים לחשמלאי מוסמך ומקצועי בגבעתיים? אנחנו מאמנים שאחריות היא חלק מהשירות – פנו אלינו ונציע לכם חשמלאי מוסמך ומקצועי ואחראי המומחה במגוון עבודות ותיקוני החשמל.