הובלות בתל אביב – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה בתל אביב

כמה טיפים לפני מעבר דירה- תל אביב
מה הכי חשוב לדעת לפני היום הגדול והנורא של מעבר לדירת מגורים חדשה?

מעבר דירה אינו תהליך פשוט וקל. במקרים רבים אנשים מחשיבים אותו כמהלך מורכב המכיל צורך באנרגיה פנימית ובמאמץ פיזי. תהליך העברת דירה אינו מסתכם רק בשכירת שירותיה של חברת הובלות מקצועית ככל שתהיה. מובן, שהרבה לפני יום המעבר עצמו יש הרבה מאוד פעולות שניתן לבצע על מנת להקל את עבודת חברת ההובלה ולפשט מאוד את היום מלא החששות. ראשית, חשוב לזכור, כי תהליך של החלטת מעבר הוא למעשה פעולה לוגיסטית לכל דבר ועניין. כלומר: בדיוק כמו שבחברות מסחריות מעצבים כל שינוי וכל תהליך של העברת סחורות, אריזתן ופריקתן באופן מקצועי המלווה באנשי מקצוע רבים הפועלים בתחום התכנון והארגון, כך גם חייבים לערוך החלטות לפני יום המעבר. יש לקבוע מועד ליום זה, לשכור חברת הובלות לאחר בדיקת המלצות וחוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים. לעולם אין להסתפק בפרסום אנונימי של רשתות האינטרנט או מודעות חוצות אחרות מבלי לקבל דעה חיובית מאנשים שנעזרו בעבר בחברה המדוברת.

שנית, לפני מעבר הדירה מגיע רגע שבו יש צורך לארוז את חפצי הבית. לראשונה מזה שנים ארוכות ורבות- מתחילים בני המשפחה להוציא פריטים שהיו נסתרים ולא משומשים בחיי היומיום. לעתים מדובר בספרים ובאלבומים שלא נראו כבר שנים, במקרים אחרים בפרטי לבוש שלא היו בשימוש. לכן, זאת בדיוק ההזדמנות להיפטר מחפצים שאין בהם צורך. כל חפץ שלא ראינו שנים ויכולנו להסתדר בלעדיו, ככל הנראה, אינו נחוץ לנו באמת ורק תופס אצלנו בבית מקום אחסון.

לאחר מלאכת המיון וההחלטה את מה להשאיר וממה להיפטר לפני המעבר- מגיעה אריזת החפצים. אחת העצות הטובות ביותר שניתן לקבל לפני אריזת תכולת הבית למטרת מעבר דירה היא לארוז ארגזים עם פריטים יקרי ערך, נדירים או בעלי תכונה אינטימית במיוחד. לעולם לא כדאי להסתכן במהלך המעבר בהובלת חפצים אלו בידי צוות ההובלה גם אם הוא מיומן ומנוסה. אין טעם לקחת סיכון בהפסד של אלבום תמונת יקר או באובדן תכשיט שעובר כבר עשרות שנים במשפחה.