הובלות בשדרות – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה בשדרות

איך ניתן להקל על התהליך המורכב הכרוך במעבר דירה?
מה צריך לדעת לפני שחותמים על חוזה התקשרות מול חברת הובלה מקצועית? – שדרות

מעבר דירה הוא תהליך מורכב המלווה בתחושות לא נעימות ושל תחושה של אי בהירות ושל חוסר יציבות. לעתים עד כדי כך המעבר היה טראומטי ולא נעים, לפעמים עד כדי כך הזיכרונות ממנו יישארו במוחם של רבים עם תחושת סיוט נורא – עד כי הם יימנעו ככל האפשר ממעבר דירות עתידי. פעמים רבות אנו שומעים על מכרים ועל חברים שפשוט יעדיפו את הדירה שלהם, הגם שהיא קטנה ומוזנחת ובלבד שלא יצטרכו לבצע מעבר של תכולת דירה, תהליך של פירוק, מיון ואריזות מחדש. לכן, בחברות הובלות רבות כבר הבינו, שאמנם תכלית המטרה שלהם היא העברה פיזית ופונקציונלית של עומס התכולה, אך תחושת הרווחה והנחת שישרו צוות העובדים המקצועי, ההרגשה שיכולים להעניק רק צוות מסור ואדיב ללקוחות תוכל להעניק לבסוף שירות אישי ומכבד, שירות שמעניק תחושה של ביתיות ושייכות. בסך הכול נדרש מצוות העובדים בחברה ההובלה לגלות מעט אמפתיה והבנה לגבי גודל האירוע וההתרגשות שלצדו. ולכן, חברות גדולות רבות, העוסקות במלאכת הובלת דירות ומשרדים הן חברות מקצועיות ומיומנות מאוד, הן למעשה מציעות את שירותיהן הרבים והמגוונים בפני הלקוח. הוא עשוי לבחור, האם הוא זקוק כל שירות ועד כמה ולפי זה ייקבע המחיר הסופי של ההובלה.

בנוסף, בכדי להבטיח את תחושת הביטחון של הלקוח אל מול החברה – חשוב מאוד להמליץ, לסגור כל שירות שקבענו עם נציג חברת ההובלה בפגישת הייעוץ הראשונית בכתב. כל שירות שנקבע חייב להיות חתום וכתוב באופן מפורש וברור בכתב ההתחייבות. לחברת הובלות יש למעשה אלמנטים רבים שקשורים לאופן ההובלה, טיבה ואיכותה. החל משמירה מוקפדת על לוח זמנים שנקבע- הן למסירת הקרטונים הנקיים מספר שבועות לפני מועד ההובלה, דרך צרכים שונים הקשורים בצרכיו של כל לקוח: עזרה במיון ובאריזה, צורך בנגר מקצועי לטובת פירוק רהיטים והרכבתם מחדש בבית החדש, שימוש בשירותי מנוף בעת הצורך או תוספת עובדים מיומנים בתחום הסבלות לשם העברת החפצים באם הבניין הוא בלא מעלית. כל האלמנטים הללו חייבים להיות כתובים עוד לפני שחותמים על חוזה התקשרות.

עוברים דירה ומחפשים חברת הובלות מקצועית ומנוסה בכל סוגי ההובלות? צלצלו עכשיו לתיאום! צוות מיומן ואמין עם ניסיון רב בהובלות מכל סוג, שיבצע את המעבר בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם להיות בראש שקט.