הובלות בראש פינה – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה בראש פינה

בשוק ההובלות הגדול בישראל – כיצד נבחר את החברה המקצועית והמיומנת? והאם להסתפק רק בחוות דעת חיוביות ובהמלצות של לקוחות קודמים– ? ראש פינה

כיום תחום ההובלות דירה הינו רחב ומפותח. אם בעבר חברת ההובלה היתה מספקת רק את התעבורה, הרי שהיום ישנם גם שירותי אריזה, הובלה, פירוק ואף אחסון. בכדי לעזור לכם למצוא את חברת ההובלות שתסייע לכם לעבור את אחד הימים המרגשים בחייכם – יום שבו אתם עוזבים את העולם הישן שלכם ופונים אל עבר עתיד בלתי נודע, בבית חדש עם אנרגיות שונות חשוב להסתייע בעצות של בעלי ניסיון. חשוב לזכור, כי רוב בני האדם אינם עוברים דירה לעתים קרובות. למעט חבר’ה צעירים שלרוב גרים בדירות שכורות, ולכן תנאי המגורים שלהם כוללים חוויות רווקות, אנרגיה מתחדשת והרפתקנות משמעותית. חבר’ה צעירים הם גם לרוב לא בעלי רכוש רב, הם עדיין לא הספיקו לצבור פריטי מגורים ובוודאי טרם נקשרו לרהיטים או לחפצי מטבח שמלווים אותם כמה עשורים. לכן, למעט אותם חבר’ה צעירים למעשה רוב בני האדם עוברים דירה בממוצע פעם בעשור. ימי מעבר הדירה הם ימים סוערים המלווים בהרבה מאוד מתח ולחץ. פעמים רבות מלווה תהליך מעבר הדירה בשכירת שירותיהם של בעלי מקצוע רבים, כמו: חשמלאי, אינסטלטור, איש איטום ועוד על מנת לסיים את מארג בניית הדירה והכנתה למגורים. לכן, באופן המשמעותי ביותר תהליך ההכנה למעבר הדירה הוא החשוב ביותר. תהליך ההכנה כולל את מיון החפצים הנכללים בתכולת הדירה, בסידורם בתוך ארגזים וכמובן ברישום מדויק על כל ארגז מה תכולתו ולאיזה חדר הוא מיועד להגיע. חשוב לזכור, כי כאשר מתבצע רישום זה למעשה אנחנו מסייעים לצוות המובילים המקצועי בעת פריקת הארגזים בדירה החדשה ובוודאי מכינים לנו תשתית קלה ונוחה יותר לפתוח את הארגזים ולפזר את תוכנם בבית החדש.

דבר נוסף, במקרה בו תכולת הארגזים היא שבירה חשוב במיוחד לארוז אותה באופן זהיר יותר ולרפד את הארגז בתוספות מעודנות על מנת לשמור על החפצים שבו מפני שבירתם. על ארגזים שמכילים ציוד רגיש כמו כלי מטבח שבירים, איפור וקוסמטיקה, תרופות וכדומה – חובה לציין במפורש באופן ברור ומודגש. בנוסף, כדי לשמור על פרטי הבית האחרים: הרהיטים, מכשירי החשמל ופריטים יקרי ערך בעת ההובלה – חשוב לבקש מצוות המובילים למגן אותם ולעטוף אותם בזהירות וביעילות לפני ההובלה עצמה.