הובלות בראש העין – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה בראש העין

מעבר דירה והקשר הרגשי בין צוות המובילים ללקוחותיהם- חברת הובלות ראש העין
איך מתכוננים לאריזה חפצי הבית ותכולתו?

צוות עובדים בחברת הובלה- גם שיהיו מקצוענים ומיומנים ביותר חייבים להבין את גודל המעמד עבור רוב לקוחותיהם. אנשים רבים חשים בימי המעבר תחושת בלבול וסערה פנימית, במקרים רבים המעבר נלווה בהוצאות כספיות גבוהות מאוד או בצרכים נוספים משמעותיים של הלקוח: קניית רהיטים, חתימה על חוזים. לפיכך, חשוב מאוד שצוות העובדים יעניקו ללקוח חוויה נינוחה ונעימה על ידי השתתפות ברגשותיו והבעת יחס אנושי ואמפטי כלפי הלקוח. לעומת זאת, יחס שנובע מחוסר סבלנו, מעצבים ומתחושה של לחץ- יכול להעצים חיכוך בין העובדים ללקוח ובכך לגרום לתחושה אי נוחה בסיום המעבר.

מעבר דירה אינו תהליך פשוט- לא פיזית ולא נפשית. הוא דורש גם התארגנות מהירה יחסית של מיון ופירוק, אריזה והעמסה ובנוסף כמובן ליווי מתמיד של תחושות בלבול, התרגשות וחרדה. לעתים קרובות דורש המעבר גם ביצוע לוגיסטי מורכב של ארגון מסובך ובהול, מיון חפצים בעלי ערך כספי או רגשי וכמובן מהלך אריזה מוקפד של דברי יוקרה, חפצים שבירים הדורשים חיפוי ועיטוף מיוחדים כדי לספק הגנה מפני שבירה. הרגשות של בני המשפחה כולה לא תמיד אחידים- ייתכן בהחלט שמדובר בתקופה מלחיצה שבאה לידי ביטוי ברגשות סוערים ולא מתונים, ולכן חשוב מאוד שהלקוח יחוש סבלנות וסובלנות מטעם צוות המובילים של חברת ההובלה.

צוות המובילים הוא לרוב צוות מקצועי מיומן ועתיר ניסיון, לכן הוא מודע לכך שהובלת התכולה היא למעשה רק החלק הפונקציונלי הפשוט של המעבר. לעתים קרובות כל בני המשפחה שרויים פשוטו כמשמעו בסערת רגשות עזה במיוחד. לעתים מדובר במעבר משכונה אחת לשנייה בתוך אותה עיר, אבל פעמים רבות ממש בשינוי אורח חיים של בני אדם על כל המשתמע מכך. אנשים שעוברים מהעיר אל הכפר או להיפך. אנשים שמובילים את בני משפחתם הרחק אל עבר עיר חדשה, לעתיד לוט בערפל. לא לחינם כל בני המשפחה- גם הגדולים וגם הקטנים ביותר חייבים להיערך פיזית ורגשית לקראת המעבר.