הובלות ברהט – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה ברהט

חברות להובלות דירות בהתאם לצורכי הלקוחות ולדרישותיהן –
מה צריך לדעת על חברת הובלות לנשיאת תכולת הבית? – רהט

מעבר דירה על ידי חברת הובלה הוא כבר מזמן לא רק אריזת קרטונים ומעברם ממקום למקום. תהליך ההעברה דורש תכנון לוגיסטי שלם של חברות הובלה מוסמכות. בנוסף, כמובן, לחברות הובלה מקצועיות יש גם יכולת מינוף על מנת להעביר את הסחורה או את תכולת הבית לקומה גבוהה. מובן, שפעולה זו נעשית על ידי שכירה של שירותי מינוף מקצועיים, מנוף הפועל על ידי מנופאי מוסמך על מנת לאפשר גם מעבר קל ונגיש לקומות גבוהות יותר. כידוע, עד לפני כמה עשורים תחום ההובלות היה מוכר בעיקר באמצעות צוות הסבלים חזקי הגוף שנושאים את הארגזים ונושאים על גבם את מוצרי החשמל באמצעות ידיים שריריות במעלה המדרגות של בניינים ללא מעלית. באותה תקופה רוב הבניינים המאוכלסים בישראל ובעולם כולו היו מאופיינים על ידי מראה אחיד של 3-4 קומות ללא מעלית. על מנת להגיע לקומה המבוקשת, על מנת להעלות את כל החפצים והאביזרים לבית המיועד, הרי שהיה צורך בהפעלת צוות בריונים וסבלים לטובת המעבר. ואילו כיום, בעשורים האחרונים כחלק מהתפתחות הטכנולוגיה ושדרוג איכות החיים אנו עדים לגל משמעותי בעיקר בערי המרכז של בניית בניינים לגובה רב במיוחד. כתוצאה ממחסור שהולך ומחריף בקרקעות במיוחד באזורי הביקוש בארץ נוצר מצב של ניצול כל פיסת אדמה על מנת לבנות מגדל מגורים עתיר קומות שעתיד לשמש מאות משפחות למגורים.

לפיכך, אם עד לפני עשרות שנים בניין בן 20 קומות היה נחשב חריג במיוחד ומהווה אטרקציה בנוף התיירותי של עיר, הרי שכיום ישנן שכונות רבות שמתוכננות מלכתחילה ונבנות כאשר כל הדירות שלהן מצויות לגובה. בניין בן 20 קומות כבר אינו מהווה חריגות בנוף, הוא פשוט עוד בניין בשכונות מודרניות שנבנות. לעתים מדובר בבניינים הנישאים ל-30 ול-40 קומות מגורים. בכל קומה מספר דירות מגורים ובחישוב פשוט במיוחד נמצא, כי רק מעבר של משפחות לקומה אחת בבניין גבוה כל כך דורש הפעלתו של מנוף על ידי איש מקצוע מוסמך ומיומן כדי להעביר תכולות דירות רבות.

עוברים דירה? זקוקים לשירותי הובלה מחברה מקצועית, אמינה ועם ניסיון רב? צלצלו או השאירו פרטים כבר עכשיו לתיאום! אנו מציעים שירותי אריזה, הובלה ופירוק מקצועי מצוות מיומן, אמין ומנוסה שיספק מענה מקצועי ומהיר וכן תוכלו ליהנות  מחוויית שירות בלתי נשכחת, ברמה הגבוהה ביותר.