הובלות ברעננה – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה ברעננה

תכנון, לוגיסטיקה וביצוע מיומן ומקצועי- ככה עוברים היום דירה - רעננה
מתי כדאי להתחיל לתכנן את אריזת תכולת הבית?
מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה חדשה! מה צריך לדעת לפני שמתחילים לארוז?

אז זהו בשעה טובה רכשתם דירה חדשה, ואתם מתכננים לעבור אליה בקיץ הבא. תקופה סוערת ומאתגרת לפניכם. סיום התקשרות עם ועד הבית הנוכחי, מעבר שירותי חברות, כמו: חשמל, מים, גז, תשלומי ארנונה. מנגד, בבית החדש ברוב המקרים המעבר מלווה ברישום ילדים למסגרות לימוד, במעבר מקום עבודה חדש, לעתים בלקיחת משכנתא או בגרירתה, פעמים רבות דווקא בעת מעבר לדירה חדשה יש תחושת התחדשות ורצון לנצל את ההזדמנות לשדרוג, ואז כבר רוכשים רהיטים חדשים, מחדשים את כלי החשמל, שוכרים בעלי מקצוע לשדרוג פני הבית: אדריכל, נגר פרטי, אנשי גבס ועוד. בנוסף, שלב המעבר מטבעו דורש גם הוצאות כספיות כבדות ולא מבוטלות, ולפיכך, בכלל תקופת המעבר ויום ההובלה בפרט דורשים תעצומות נפש והרבה מאוד סבלנות וכוח פיזי ונפשי.

בעולם מושלם היה אין סוף זמן לתכנן ולארגן את תחום האריזות, המעבר והחלפת המיקום. ואולם, מכיוון שאנחנו חיים במציאות, הרי שיום המעבר חייב להיקבע מראש על פי מרכיבים שחלקם תלויים בכם: יום ספציפי במהלך השבוע, שעת מעבר – בוקר או ערב לפי העדפתכם. אם כי ידוע, שתמיד אנשי ההובלה ערניים יותר וקפדניים בשעות הבוקר, אז ההובלה שהם לוקחים על עצמם היא מרכז עבודתם באותו היום. במקרים רבים הובלה נוספת היא "חלטורה" או עבודה משנית. לעומת זאת, ישנם גם פרמטרים שאינם תלויים בכם: תאריך קבלת המפתח מהקבלן, סיום חוזה שכירות, קבלת דירה בירושה מקרוב משפחה שנפטר במפתיע.

לכן, כאשר מתחילים להחליט על מעבר דירה, יש לתכנן את המעבר כמערך לוגיסטי הדורש הרבה מאוד חשיבה, בחינה מדוקדקת, שכירת שירותי בעלי מקצוע נדרשים וכמובן היערכות מוחלטת אל מול חברת ההובלה.

כדי לסייע בהעברת החפצים תמיד רצוי לסמל על הארגזים שעתידים להישלח עם חברת ההובלה בסימון בלתי מחיק גם את תכולתו של כל ארגז וגם את מיקום המדויק שאליו הוא יגיע בבית הבא. רק כך המובילים יוכלו להעביר כל חפץ בדיוק למקום הראוי לו ולחסוך הרבה מאוד זמן וכאב ראש בהמשך…