הובלות בפתח תקווה – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה בפתח תקווה

מה חשוב לדעת לפני הזמנת חברת הובלה לצורך מעבר דירה? פתח תקווה
כמה טיפים לפני שמתחילים לחתום על חוזה מחייב לפני תאריך המעבר?

חברת הובלות מקצועית במיוחד שתסייע לכם ביום המרגש של מעבר הדירה. מחיר המעבר נקבע מראש על פי מספר קריטריונים קבועים: מספר ארגזים, כמות תכולה, סבלים שנדרשים להשתתף בעבודת ההעברה, האם מדובר בהעברה לקומה גבוהה ללא מעלית ובעבודת סבלות פיזית קשה ומורכבת במיוחד או האם יש צורך בשיתוף מנוף לצורך העלאת חפצים לקומה גבוהה במיוחד.

בחברת ההובלות קיימים מגוון גדול של סוגי כלי רכב בצי המכוניות: אופנועים, מכוניות, משאיות בגדלים שונים- כל זה על מנת להתאים בקפידה את סוג הרכב לגודל ההובלה ולטיבה. בין אם עוברים לדירת חדר אחד ומדובר בתכולת בית מועטה ובין אם מדובר במעבר דירה של משפחה שלמה בעלת תכולה רבה- חייבים לפנות רק לצוות מובילים שהם אנשי מקצוע מיומנים, מנוסים ובעלי ידע.

לעתים עבודת ההובלה אינה מסתכמת רק בהעברת החפצים מיעד ליעד, אלא גם על פי דרישת הלקוח ועל פי צרכיו בסיוע מקצועי גם בתהליך האריזה של הארגזים ובפריקתם. מובן, שבשלב זה יעזרו צוות ההובלה גם במיון חלקי תכולת הבית, גם בסימון המוצרים על פי סוגם בתוך הארגזים וכמובן בעטיפה מקצועית ומרופדת על פי העניין והצורך של פריטים שבירים, דברי אמנות, מראות ותמונות שעלולים להיפגע במהלך ההובלה.

מכיוון שמהלך ההובלה עלול לכלול הרבה מאוד שלבים שאינם מתוכננים, חשוב מאוד לסגור עם חברת ההובלות עוד בטרם יום ההובלה מחיר סופי על פי המחיר המוסכם והמקובל לפי גודל הדירה, כמות ההובלה, שעות ההובלה ותאריכה. תמחור מדויק וקבוע מראש ימנע "חיובי הפתעה" שחלילה עלולות לגרום לעוגמת נפש מיותרת. לכן, כאשר מבקשים מחברת הובלות הצעת מחיר, חשוב לבדוק שהיא אכן סופית ומוחלטת ולא ניתנת לשינויים. חשוב לדעת, כי במקרים רבים מקובל להוסיף להצעה הרשמית הניתנת מטעם חברת ההובלות- גם טיפים לסבלים שניתנים באופן אישי ועל פי רצון הלקוח.

מה שהכי חשוב- כל הובלה שהלקוח יבחר לפי התקציב והצורך- תתבצע באופן היעיל, המקצועי והמהיר ביותר