הובלות באור יהודה – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה באור יהודה

איך מצליחים לעבור דירה עם כלים שבירים במטבח?
ולמה חשוב להעסיק רק חברה מקצועית במלאכת ההעברה? אור יהודה

מעבר דירה הוא עסק רציני ולא פשוט. על מנת לצלוח את התקופה מורטת העצבים הזאת הכוללת לרוב גם קניית דירה, רכישת רהיטים חדשים, העסקתם של בעלי מקצוע נוספים לשם שיפוץ או גמר בנייה, הוצאות כספית גבוהות במיוחד ולבסוף- איך לא? תחושת לחץ נפשי, טרדה, אי נחת וחוסר סיפוק.

כדי לחוש בכל זאת בנוחות ובתחושת רוגע באופן נוח יותר רצוי לבצע את תהליך המעבר רק באמצעות חברת הובלות מקצועית ועתירת ניסיון. כאשר אנו מניחים, שלפנינו תהליך של מעבר דירה, אין להסתפק בשום אופן בהעברת הציוד על ידי חבר טוב עם משאית או על ידי מכר שהוא במקרה גם הנדימן. מעבר דירה חייב להתבצע על ידי חברת הובלות בעלת ידע והבנה טובה בתחום.

חברה זו עשויה לא רק לבצע באופן פונקציונלי את העברת החפצים לבית החדש, אלא גם להעניק מגוון עצות וכללים בסיסיים שעשויים לסייע במלאכת האריזה. אז הנה להלן מספר כללים לאריזת כלי בית לפני מעבר דירה.

עטיפת כלי מטבח- הרי כולנו יודעים היטב עד כמה רבים מכלי המטבח שלנו ובפרט צלחות וכוסות הם שבירים במיוחד. ולכן נדרש רק מהלך שגוי בחוסר שימת לב או בעקבות הלחץ והבלבול ששוררים מסביב כדי לשבור כלים שבירים רבים. ולכן, המשימה שלנו- כבעלי הבית היא לשמור ככל האפשר על הכלים ולוודא שאף אחת מהחבילות לא נפגעת עד שהיא תגיע בבטחה למטבח החדש.

אז מהי הדרך הטובה ביותר לארוז צלחות כך שבלי קשר לכמה המרחקים בין הבתים רחוקים, בלי קשר לכמה התכוננתם למעבר- עדיין פריטי המטבח השבירים הללו ישרדו את מעבר הדירה? חשוב מאוד עוד לפני תחילת עבודת המעבר לארוז באופן מסודר ומאורגן את הקרטונים. ברוב החברות היום מספקים את הקרטונים- על פי מספר נדרש וסוגים על פי צורך. את כלי המטבח השבירים, למשל, חשוב לארוז בקופסאות קרטון עם קירות עבים במיוחד, שנועדו לספק הגנה יעילה יותר ובטוחה יותר לכלים השבריריים. באופן כזה הריפוד של הקופסאות ימנע את שבירת הכלים ויגביר את תחושת הביטחון.