הובלות באלעד – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה באלעד

כיצד לקבוע את הזמן שייקח המהלך שלך- מעבר דירה?- הובלות באלעד
ומה הכי חשוב לבדוק לפני שמתחילים את התהליך?

עוברים לדירה חדשה? חוזה השכירות הסתיים, ואתם צריכים לעזוב? ברוכים הבאים לעולם ההובלות. ענף זה הוא המרכזי ביותר הקשור לתהליך אריזת תכולת הבית, המיון של החפצים וכמובן המערך הלוגיסטי הקשור להובלת התכולה ולהבאתה ליעד החדש. כאשר נדרשים לשכור את שירותיה של חברת הובלות, מובן שיש לערוך סקר שוק מקיף על מנת למצוא את החברה המיומנת והמקצועית ביותר. מעבר דירה הוא תהליך מורכב שלא עושים בכל יום. לפעמים מעבר דירה מתרחש מספר פעמים בודד בלבד בחייה של משפחה, ולפיכך בהחלט אין להזניח את שלב הבדיקה הראשונית של החברה. בנוסף, העברת תכולת דירה היא לא משימה פשוטה. תכולה כוללת הן חפצים יקרים, מכשירי חשמל עדינים, לעתים מוצרים שבירים וכמובן הרבה מאוד זיכרונות. לפיכך, כדאי מאוד להתייעץ עם חברים ומכרים ולקבל מהם המלצות חיוביות על חברות שהם מכירים. הובלה היא לא עסק אוטומטי, יש בה הרבה מאוד מרכיבים שחייבים להוות קשר בין בני אדם. אריזות מסודרות ונוחות לשימוש, הקפדה על שמירת החפצים, פיזורם באופן הגיוני ונוח בבית החדש וכמובן עצות לייעול התהליך מתוך שנות ניסיון.

בכל הובלת דירה יש צורך בהשכרת פועלים שמסוגלים לתפקד כמובילים- סבלים וכמובן להשתמש באחד הרכבים ממגוון המכוניות וסוגי הרכב הקיימים בחברת ההובלות. למעשה בכל חברה יש רכבים בגדלים שונים המותאמים בקפידה לצרכים של המעבר. ברור, שיש הבדל בין העברת דירה בת 5 חדרים, שגרה בה משפחה עם ילדים וכל צרכיהם וחפציהם לעומת דירה בת חדר אחד של צעיר רווק תל אביבי. כל תכולה נראית אחרת, כל תכולה צורכת ודורשת התנהגות אחרת ויחס שונה מצד בעלי המקצוע מתחום ההובלות.

לפני התקשרות עם חברת הובלות חשוב במיוחד לבדוק, האם יש באפשרותה לפרק את הרהיטים הכבדים שבבית ולהרכיב אותם מחדש. חשוב לזכור, שבכל הגעתו של רהיט כמו: ארון, ספרייה וכו' הגיע אתו גם מרכיב מקצועי מטעם הרשת שממנה רכשנו אותו. כעת, במעבר הדירה אנו חייבים לבדוק שהרהיט יפורק ויורכב מחדש.