הובלות באשקלון – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה באשקלון

עוברים דירה? מה צריך לדעת לפני שמתחילים לארוז? ואיך הופכים את המעבר לחוויה נוחה ומהנה?- תכנון, לוגיסטיקה וביצוע מיומן ומקצועי – אשקלון

כמה פעמים יצא לכם לעבור דירה? רכשתם דירה חדשה ואתם מתכננים לעבור אליה בקיץ הבא? תקופה סוערת ומאתגרת לפניכם. סיום התקשרות עם ועד הבית הנוכחי, מעבר שירותי חברות, כמו: חשמל, מים, גז, תשלומי ארנונה. מנגד, בבית החדש ברוב המקרים המעבר מלווה ברישום ילדים למסגרות לימוד, במעבר מקום עבודה חדש, לעתים בלקיחת משכנתא או בגרירתה, פעמים רבות דווקא בעת מעבר לדירה חדשה יש תחושת התחדשות ורצון לנצל את ההזדמנות לשדרוג, ואז כבר רוכשים רהיטים חדשים, מחדשים את כלי החשמל, שוכרים בעלי מקצוע לשדרוג פני הבית: אדריכל, נגר פרטי, אנשי גבס ועוד. בנוסף, שלב המעבר מטבעו דורש גם הוצאות כספיות כבדות ולא מבוטלות, ולפיכך, בכלל תקופת המעבר ויום ההובלה בפרט דורשים תעצומות נפש והרבה מאוד סבלנות וכוח פיזי ונפשי. ולכן, כאשר מחליטים על מעבר דירה, יש לתכנן את המעבר כמערך לוגיסטי הדורש הרבה מאוד חשיבה, בחינה מדוקדקת, שכירת שירותי בעלי מקצוע נדרשים וכמובן היערכות מוחלטת אל מול חברת ההובלה.

כידוע, מעבר דירה זו משימה לא פשוטה. ובכדי לצלוח את המעבר בהצלחה ישנם כמה אלמנטים שצריכים להיקבע מראש על פי הצרכים המתאימים לכם: יום ספציפי במהלך השבוע, שעת מעבר – בוקר או ערב לפי העדפתכם. אם כי ידוע, שתמיד אנשי ההובלה ערניים יותר וקפדניים בשעות הבוקר, אז ההובלה שהם לוקחים על עצמם היא מרכז עבודתם באותו היום. במקרים רבים הובלה נוספת היא “חלטורה” או עבודה משנית. לעומת זאת, ישנם גם פרמטרים שאינם תלויים בכם: תאריך קבלת המפתח מהקבלן, סיום חוזה שכירות, קבלת דירה בירושה מקרוב משפחה שנפטר במפתיע.

בנוסף, בכדי לסייע בהעברת החפצים תמיד רצוי לסמל על הארגזים שעתידים להישלח עם חברת ההובלה בסימון בלתי מחיק גם את תכולתו של כל ארגז וגם את מיקום המדויק שאליו הוא יגיע בבית הבא. רק כך המובילים יוכלו להעביר כל חפץ בדיוק למקום הראוי לו ולחסוך הרבה מאוד זמן וכאב ראש.

עוברים דירה ומחפשים חברת הובלות מקצועית ומנוסה בכל סוגי ההובלות? צלצלו עכשיו לתיאום וליעוץ חינם! צוות מיומן ואמין עם ניסיון רב בהובלות מכל סוג, שיבצע את המעבר בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם להיות בראש שקט.