הובלות בערד – הובלות קטנות, גדולות, הובלות דירה – הובלה בערד

התחלתם תהליך של מעבר דירה? מה חשוב לדעת? שירותי חברת הובלות ערד

ידוע כי תהליך של מעבר דירה ברוב המקרים הוא תהליך מתוכנן וארוך. נוסיף גם שחודשי האביב והקיץ הם החודשים הנוחים ביותר לאוורור הדירה, לאריזת חפצים ולתהליך ההובלה עצמו. מובן, שככל שתהליך המעבר יתבצע דווקא בחודשי הקיץ העמוסים מחיר ההובלה יהיה גבוה יותר מפאת עומס לקוחות ותהליך טבעי של היצע וביקוש. מצד שני, כאשר רוצים לבצע מעבר דירה בתקופת החורף, הרי שאמנם מחיר ההובלה יהיה ככל הנראה, זול באופן משמעותי, אבל אם יהיה מזג אוויר סוער וגשום במיוחד, ברור שעלולים להיות לקויים וסרבול במהלך הפיזי של העברת המטען מפאת סרבול פיזי וקושי טכני להעביר חפצים בזמן זה.

מובן, שתהליך מעבר דירה אינו דבר של מה בכך. לעתים קרובות שלב המיונים לפני תחילת האריזות ושלב המארז של החפצים עצמם נמשך חודשים ארוכים. ברור, שלאורך חודשים אלו נדרש בעל הבית לבצע בדרך כלל עוד פעולות לתועלת המעבר ובעקבותיו. במקרים רבים מדובר בסיום תשלום עבור הבית החדש, בנטילת משכנתא, ביצוע החלפת כתובות וחשבונות תשלום בחברות כמו: מים, חשמל, גז. תהליך של רישום ילדים למסגרות חינוכיות ועוד. לכן, כאשר מתקרב יום המעבר – רצוי לפנות את כל האנרגיה אך ורק כדי ללוות את חברת ההובלה המקצועית ביום המעבר עצמו.

בנוסף, החברה תוכל לסייע למהלך המעבר ביום ההובלה – כאשר הלקוח מעביר ברכבו הפרטי את הציוד הקטן, היקר והאישי שלו. לדוגמה: תכשיטים יקרי ערך, אלבומי תמונות נדירים, אוספים בעלי ערך אישי – כל אלו מוטב שיועברו באופן מדויק ואינטימי יותר. אמנם לרוב חברות ההובלה הגדולות יש ביטוח תכולה והן בהחלט נעזרות בו חלילה אם קורה נזק לאחד החפצים או אם הולך לאיבוד בתוך כל האנדרלמוסיה שמתחוללת ביום המעבר ארגז שבו חפצים. ואולם, יש, כידוע, בכל בית חפצים, פריטים שאין להם רק ערך כספי, חפצים שאובדנם  יהווה בוודאות עוגמת נפש ותחושת אכזבה גדולה במיוחד. לגבי שיקול דעת בטרם ההובלה חשוב לזכור במיוחד את חשיבות הסימון על הארגזים שמובלים, סימון החפצים שמצויים בהם מעיד על תכולתם ומקל בסופו של דבר גם על תהליך ההובלה ובוודאי על שלב הפריקה והארגון מחדש.