חברת שליחויות בראש העין – שליח בראש העין במחיר הכי זול

חברת שליחויות- ככל שיעילה ומקצועית יותר, כך חוויית הרכישה אופטימלית יותר

השינוי שחל שתהליך משלוחי חבילות בארץ ובעולם- ראש העין

אם בעבר כולנו זוכרים את משלוחי החבילות באמצעות דואר ישראל, את ההמתנה מורטת העצבים, את הציפייה לפתיחת החבילה ולביטחון שהיא הגיעה לידינו סוף סוף במצב טוב וללא פגם, הרי שכעת חברות שליחויות הן הלהיט החדש. בעוד ששירותי הדואר אמנם עדיים מספקים שירותי משלוח בתעריפים נמוכים באופן יחסי, עדיין כמו שכולנו יודעים, אנחנו משלמים מעט ומקבלים עוד פחות. ישנם עיכובים רבים במשלוח, זמני אספקה ארוכים במיוחד, לא תמיד קיים מעקב זמין אחרי המשלוח עצמו ולסיכום- שירות הלקוחות עבור ביצוע השליחות וכמובן על מנת לוודא שהוא אכן מתבצע באופן אופטימלי לא קיימים כלל. מובן, שישנם מדינות שבהן שירותי הדואר מהווים שירות ממשלי מקצועי ואמין, ועדיין נוצר מצב שבו רוב אוכלוסיית העולם פשוט בחרה: חברת שליחויות פרטית היא הדרך המהימנה והיעילה ביותר עבור משלוחים ושליחויות.

אמנם בעבר שירותי שליחויות היו מוצעים בעיקר לחברות גדולות ומבוססות, שכן עלות המשלוח עלתה כסף רב וכן הביטוחים עבורם, נוספו לכך, כמובן, היטלים כמו היטלי דלק, טיפול בחבילות בין לאומיות ועוד עד כי חברות שליחויות הפכו להיות מעין סמל סטטוס בענף העסקים. מובן, שלעתים גם עם הצעות המחיר היו בעיקרן יקרות בהרבה משירות משלוחים זמין ונגיש בדואר הממשלתי, הרי שהשירות הנלווה העניק ערך רב לעסק וסיפק ערך מוסף ונדבך של אמינות וביטחון רק למספר חברות עסקיות. בעלי החברות הסכימו לשלם סכומים לא מבוטלים עבור משלוחי המוצרים שלהם באופן יעיל, מקצועי ובטוח יותר, ואכן הלקוחות הגיבו בהתאם. הם העדיפו לשאת על כתפיהם את נטל תוספת התשלום עבור משלוח שיגיע בוודאות ותוך פרק זמן במסגרת נתונה.

חברות עסקיות שהציעו ללקוחות מוצרים באמצעות משלוחים היו חייבות להקפיד על צורכי הלקוח ודרישותיו. כלומר: רמת מסירת החבילה באופן נוח ביותר ועם תקציב נמוך ככל האפשר. באופן כזה היה ברור, ששימוש בחברת שליחויות לשם ריצוי הלקוחות הפוטנציאליים היה המפתח להצלחה ולביסוס מעמדה של חברה בלב הקונצנזוס של הקהל הרחב.