חברת שליחויות באם המושבות – שליח באם המושבות במחיר הכי זול

התפתחותן של חברות השליחויות בארץ ובעולם- אם המושבות

התקדמות יכולת השינוע, הדיוור והשליחויות לטובת בלקוח ולתועלתו

כאשר עידן הטכנולוגיה החל להתפתח ולהיבנות נדמה, שאיש לא חזה את המהפכה העצומה שהולכת להתחולל במרכזי המסחר בעולם. בתחילה אמנם הייתה אפשרות לרכוש דרך אתרי אינטרנט מסוימים. ואולם, קנייה זו נחשבה פורצת דרך ובעלת מגוון רב של סיכונים לצדה. גם החשש של מסירת פרטי כרטיס אשראי בנקאי ברשת מקוונת שמגובה על ידי מרכזי מחשוב בין לאומיים, גם קנייה מרוחקת שאינה דורשת נגיעה פיזית במוצר הנרכש עצמו ויותר מכול- אמון במערכת הרשת המקוונת וכמובן בעסק המסחרי המפרסם את עצמו באמצעות האתר המקוון שאכן הסחורה תגיע ליעדה באופן מהימן, מקצועי ועל פי לוח זמנים קבוע ומיועד.

כאשר מדובר בהחלטה לרכוש דרך רשת האינטרנט, חייב להיות לצרכן אמון מלא במערכת היצרנית או בחברה המסחרית, שאכן היא תשמש עבורו בחברת שליחויות מקצועית ברמה גבוה במיוחד על מנת שהוא יקבל את המוצר שרכש. ואכן כיום לאור התפתחות עולם המסחר בכלל וענף הקניות ברשתות האינטרנט בפרט- החל להתבסס עולם חדש של חברות שליחויות מקצועיות ובעלות מיומנות מרכזית. חברות אלו – תפקידן לשנע ולהעביר את המוצרים ממרכז לוגיסטי קיים של החברה המסחרית באופן הראוי והמקצועי ביותר ועד פתח ביתו של הלקוח ולשביעות רצונו.

חברות אלו מתמחות למעשה בסוגים שונים של עבודות שינוע, דיוור ושליחויות. לעתים מדובר במשלוחים מהיום להיום- לדוגמה: כאשר מדובר במסמכים משפטיים רגישים או במוצרים בדרושים ללקוח באופן מידי, כמו תרופות או תכשירים רפואיים. לעתים קרובות בעידן הטכנולוגי עוסקות חברות השליחויות דווקא בהעברת סחורה ומוצרים שנרכשו באמצעות רשת האינטרנט ומיובאים ארצה משלל מדינות ברחבי העולם. כך שלאחר ההגעה ארצה מתמיינים המוצרים במרכזי האחסון של החברות, עוברים תהליך קליטה ובקרה ומשונעים לביתם של הלקוחות הממתינים. ברור, שחברת שליחויות חייבת לעמוד בקריטריונים מחמירים במיוחד לשם פעילותה השוטפת: החל מעמידה בלוחות זמנים מחייבים, העברת משלוחים ייחודיים באופן מקצועי: כלים יקרים ושבירים, מוצרים הדורשים הובלה בקירור ועוד.