צביעת דירה ברמת השרון

חידושים ושיפוצם קלים – צביעת דירה – צבעים ברמת השרון

חידושים ושיפוצים קלים בתחום הצבע ועיצוב פנים הדירה – כתחום השילובים והחדשנות העיצובית באמצעות צביעת קירות הם תחומים שאינם מוכרים לרוב האוכלוסייה.

כידוע, ברוב הבתים וחדרי המדרגות בישראל נמצא הצבע השולט- הצבע הלבן- האם אתם מספיק אמיצים ומקוריים כדי לשבור את הלובן בעיניים? האם אתם נועזים לגוון עם צבע נועז וחדשני בסלון ביתכם? האם אתם יודעים בכלל אילו אפשרויות של מרקמים, גוונים, שילובים- קיימים בשוק הצבעים?

צביעת דירה וחדר מדרגות היא אחד מהמקצועות הנפוצים והשגרתיים ביותר- כל מי ששוכר או משכיר, קונה או מוכר- מתנסה בוודאי בשלב שבו הדירה נצבעה.

חשוב מאוד להבין שכאשר הדירה ריקה מאדם ומחפצים- אכן מלאכת הצביעה אמורה להיות פשוטה ונוחה מאוד, ואולם כאשר הדירה נצבעת והיא מאוישת- המטלה כמובן מסורבלת והרבה יותר קשה… מהסיבה שכולנו רוצים, כמובן להזמין אדם אמין, בעל ידיים טובות, אדיב, מקצועי ומנוסה, ובכל זאת לפעמים אנחנו נאלצים להתפשר על בעלי מקצוע אחרים, ראויים פחות. אולם, אם יש לכם תקציב מוגבל ואתם עדיין חייבים לבצע שיפור מראה לבית או לחדר המדרגות המיושן – אין מה לדאוג! אפשר בהחלט לבצע שדרוג ועיצוב אדריכלי מרשים גם מבלי לרוקן לגמרי את הכיס.

מדוע?  ראשית, בעל המלאכה מסתובב “בין הרגליים” וזה בהחלט לא נעים. שנית, יש צורך להקפיד על שמירה קפדנית ומיטבית על הרהיטים ועל החפצים המצויים בדירה דווקא מפני הצבע המלכלך.

בנוסף לכך, איש המקצוע שמסתובב לכם בבית חייב להיות אמין, כי בבית הפרטי שלכם לא הייתם רוצים להעסיק מישהו שקשה לכם לסמוך עליו או על נוכחותו.

לדעתנו, הכי חשוב- לבקש המלצות ודעות של לקוחות קודמים של בעל המקצוע. רק לקוחות קודמים של בעל המקצוע יתנו לכם חוות דעת אמתית ומהימנה, הם אינם משוחדים, הם יוכלו להביע דעה אובייקטיבית ובוודאי יביעו דעה כנה או לחלופין- יעדיפו שלא לתת המלצה על סמך ניסיונם. ולכן, אנו מציעים לכם צוות מיומן, מנוסה ומקצועי ברמת השרון, צוות לצביעת הדירה וחדרי המדרגות.