שליכט צבעוני בטייבה

שליכט צבעוני לאיזו מטרה? ולמה כדאי לשלב אותו כאשר מעצבים את הבית? – טייבה

במהלך השנים חל מהפך גדול בחשיבותו של העיצוב הבית שבו המראה מקבל את מלוא תשומת הלב כחלק עיקרי של העיצוב החיצוני של הבית. חדר הכניסה והמרפסת הם למעשה חללים שמנוצלים בעיקר לצרכים פונקציונליים. לכן, בעבר לרוב חדרי הכניסה והמרפסות לא היו קשורים כלל למראה או לעיצוב האסתטי. ואולם, עם השנים – כשפרצה תחושת המרחב הפתוח והחללים הגדולים כטרנד עיצובי מרכזי בעולם המודרני – גם חדרי הכניסה והמרפסות נפתחו לאט ובהדרגה. כיום במקום להיות חלל נסתר ואחורי הפך לחלק מעיצוב הבית כולו. עד כדי כך שברוב תכניות הבתים החדשים שנבנים בעשרות השנים האחרונות – החדר כניסה למעשה חלק עיצובי ואדריכלי מרכזי יחד עם הבית.

בנוסף להיותו חלק עיצובי למראה צבעוני ואסתטי, השליכט הצבעוני נותן מענה לטיפול "קוסמטי" לשיפוץ הקירות, וכך אין צורך להשקיע כסף רב וזמן בשיפוץ מקיף לבית.

כולנו רוצים כמובן להזמין אדם אמין, בעל ידיים טובות, אדיב, מקצועי ומנוסה, ובכל זאת לפעמים אנחנו נאלצים להתפשר על בעלי מקצוע אחרים, ראויים פחות. אולם, אם יש לכם תקציב מוגבל ואתם עדיין חייבים לבצע שיפור מראה לבית או לחדר המדרגות המיושן – אין מה לדאוג! אפשר בהחלט לבצע שדרוג ועיצוב אדריכלי מרשים גם מבלי לרוקן לגמרי את הכיס.

אז איך מחליטים איזו לבחור איש מקצוע בכלל וחברת שליכט בפרט?

לדעתנו, הכי חשוב – לבקש המלצות ודעות של לקוחות קודמים של בעל המקצוע. צריך לזכור – לפעמים אנו משתכנעים בקלות יחסית לבחור בעל מקצוע על פי פרסומות באמצעי התקשורת הכתובה או המדוברת. נדמה לנו, שאם יש  פרסומת בעיתון – אז יש מאחוריה גם אחריות…

וזאת למרות העובדה כמובן, שאין כלל ביטחון שהמפרסמים בדקו את איכות המפורסם. שהרי הם מפרסמים אותו אך ורק תמורת כסף ולא לאחר בדיקה. רק לקוחות קודמים של בעל המקצוע יתנו לכם חוות דעת אמתית ומהימנה, הם אינם משוחדים, הם יוכלו להביע דעה אובייקטיבית ובוודאי יביעו דעה כנה או לחלופין – יעדיפו שלא לתת המלצה על סמך ניסיונם.

אנחנו בחברה שלנו – בוחנים את בעלי המקצוע שאיתם אנחנו עובדים, ולכן אם תרצו חברה מקצועית בתחום השליכט ראויה, מנוסה ואחראית – פנו אלינו ונעניק לכם המלצה על אחד החברות שלנו בטייבה .