שליכט צבעוני בראשון לציון

צביעת קירות חיצוניים בשליכט צבעוני – כחלק מעיצוב וסגנון הבית – מה צריך לבדוק לפני את העבודה? – ראש העין

 

כידוע, כבר מההתבוננות על הכניסה של הבית ניתן לראות את הסגנון האישי של עיצוב וסגנון הבית. באמצעות תכנון מוקפד ובחירת גוון עיצובי מיטבי של שליכט צבעוני ניתן לשדרג ולרענן את המראה של הכניסה והבית כולו.

אנשים רבים אוהבים לעצב ולצבוע את ביתם ולהשקיע בו בשיטת “עשה זאת בעצמך”. האם השליכט הצבעוני יתאים לנו? אין פסול כמובן לבצע תיקוני צבע לקירות בבית במו ידיכם – להיפך: מדובר בדבר מבורך וראוי, ואולם לפעמים כדאי להשקיע פעם בכמה שנים בבעל מקצוע עתיר ניסיון ומקצועי על מנת שעבודת התחזוקה השוטפת תהיה לכם קלה ונוחה בהרבה, מכיוון שעבודת יישום השליכט בקירות הבית עלול להימשך מספר ימים, ולפיכך רצוי להתכונן גם באופן מהותי ומעשי למצב שבו לא ניתן יהיה לתפקד בבית כולו. לוח זמנים מתוכנן ומקובל חייב להיות ידוע עוד לפני תחילת העבודה. אם החלטתם לעשות זאת לבד – האם אתם יודעים מהם השלבים לביצוע הצביעה בשליכט צבעוני? האם גם אתם יודעים איזה עובי של גרגירי שליכט יצור את הטקסטורה המיטבית שלו? על מה להקפיד בעת צביעת הבית בשליכט? באילו חומרים להשתמש? האם כל חברת שליכט זהה ואפשר לבחור באופן אקראי ומזדמן לפי מחירים “נוחים”? האם יש חשיבות לבחירה של חברה כזו או אחרת?

כמובן כאשר נחפש חברת שליכט נבדוק את הידע והמקצועיות שלה, מכיוון שאנו רוצים שבגמר עבודת הצבע וחידוש השכבות של השליכט לא רק הכניסה והקירות ייראו אחרת – מחודשים ומעוצבים. אנחנו רוצים עבודה נקייה ואסתטית, אנחנו רוצים מקצועיות, מיומנות וניסיון, כי ברור לנו שאחרי שהעבודה תסתיים – התוצאות יישארו עוד הרבה, הרבה זמן. שנית, חשוב כמובן לתאם עם איש המקצוע בכלל ועם חברת השליכט בפרט על סדר גודל העבודה – מה בדיוק אנחנו דורשים, מה הציפיות שלנו ממנו, מה המחיר הנקוב שאנחנו מוכנים לשלם עבור העבודה וכמובן – לערוך חוזה עבודה מקובל ומותאם על פי כל הסיכומים שנאמרו בעל פה.

אנו מאמינים שאתם רוצים חברה המתמחה בשליכט שתספק לכם שירות מצוין, ושתהיה אדיבה ולכן אנו מאמינים, שנוכל להפנות אתכם לאחד מחברות השירות המצוינים שלנו… פנו אלינו ונסייע לכם.. כי אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים להיות מרוצים…