שליכט צבעוני ברעננה

הבית מיושן? רוצים לשדרג את עיצוב הפנים והחוץ שלו וליצור מראה יפה ואסתטי חדש? – זה הזמן ליישם ולצבוע את הבית בשליכט צבעוני – רעננה 

כידוע לכל מי שרוצה לחדש את מראה הבית, שהכניסה לבית וכן הסלון – הם הקובעים את סגנון ועיצוב הבית. כניסה לבית שבו הקירות עם חיפוי קרמיקה, אבן ושיש – יוסיפו המון יופי למבנה. כך גם הסלון – המקום בו רוב האנשים נמצאים עם משפחתם הגרעינית, וכן עם המשפחה המורחבת וגם עם חברים. זהו מקום שבו נקיים את חיי החברה שלנו ולכן שליכט צבעוני (שהוא בעצם טיח דקורטיבי) בגוונים הדומיננטיים החמים: אדום, בורדו, כתום, חום וזהב  יתאימו.

לעיתים תכופות כאשר עושים שיפוץ לבית – בסיומו אנשים רבים רוצים לעשות צבע לריענון וחידוש האווירה. כיום, בתחום הצבע לבית אחד הפיתוחים המצליחים והחדשניים הוא צביעה באמצעות השליכט הצבעוני. כאשר עוסקים בחידוש המראה – חשוב לעבוד על פי ארבעה כללים מרכזיים: מחקר, תכנון, תקציב ולוח זמנים. ראשית, יש לבחון ולחקור את סוג העבודה שרוצים לעשות: האם מדובר בקירות בודדים או האם מדובר בצביעה וטיח צבעוני שיכלול חדרים רבים בבית ויהיה עלול לשבש את החיים במשך זמן רב. במיוחד נכון הדבר אם מדובר בבית עם ילדים קטנים, שהרי אז יש לשים לב שעבורם מקומות קבועים הם ביטחון וחלק מחיי השגרה שלם. כל שינוי במסגרת העבודה עלול לשבש את הרגלי החיים שלהם. שנית, תכנון הפרויקט הוא שלב מרכזי ובל יעבור. לפני שמתחילים כל מלאכת חיפוי וצביעת בית, יש לתכנן את העבודה באופן מקצועי ויעיל אך ורק עם חברה או קבלן שליכט וצבע המתמחים ומוסמכים. אנשים רבים נוטים לחפש השראה ורעיונות לפרויקט חידוש מראה הבית שלהם מספרי עיצוב או מעלונים שהם קוראים, ואולם כאשר הדבר מגיע לידי מעשה יש לבחון, האם התאוריה המפורטת בין דפי הספר תוכל לקום לתחייה גם במציאות. על מנת להיות בטוחים בשלבי התהליך וביכולת לבצע אותו בפועל במסגרת מגבלות קיימות, כמו: גישה לקירות חיצוניים, גובה תקרה ועוד חובה לבחון עם צוות מומחים שיוכל להעריך האם אכן ניתן יהיה להביא את החזון לידי יישום. לרוב בעל המקצוע בתחום יוכל להביע את דעתו מתוך ניסיון והבנה מקצועית.

אם החלטתם לחדש את מראה הבית – התחדשות נעימה! מחפשים חברת שליכט מקצועית, אמינה ומוסמכת למלאכת הצביעה בשליכט? חברתנו מציעה חברות וקבלני שליכט המומחים בתחום שמבצעים את כל עבודות הטיח, צבע והשיפוצים מכל הסוגים. התקשרו! אנו זמינים 24 שעות ביממה, בכל יום ובכל שעה.