שליכט צבעוני באור יהודה

כיצד מיישמים את השליכט צבעוני כחלק מתהליך שיפוץ ועיצוב הבית? – אור יהודה

לא תמיד קל למצוא ולאתר את איש המקצוע הראוי והנכון עבור העבודה שאתם נדרשים לה בביתכם. 

לא תמיד פשוט לחפש מחט בערימה של שחט, איש מקצוע ראוי – אמין- מקצועי בתוך שלל מודעות פרסומת ושלל אפשרויות מגוונות של אפשרויות. במיוחד כמובן אם אתם גרים בין גדרה לחדרה, באזור המרכז העשיר בבעלי מקצוע המפרסמים את עצמם.

אז איך כדאי באמת לבחור את בעל המקצוע הראוי בעיניכם?

כמובן, ראוי ראשית לנסות לאתר שכנים, חברים ומכרים שהתנסו בעבודה שלה אתם מזדקקים כעת. כל מכר כזה יוכל להוסיף עבורכם נדבך נוסף של המלצה, של ניסיון, של דעה. 

לאחר מכן כדאי לכם להיפגש עם איש המקצוע ממש לריאיון עבודה. נכון, אתם תעסיקו אותו באופן זמני וקצר טווח במיוחד, נכון לא יהיו ביניכם קשרי מעסיק ולקוח ארוכים וממושכים, ולמרות זאת אנו סבורים שדווקא מכיוון שהעבודה תיעשה בבית הפרטי שלכם, דווקא מכיוון שאתם מאפשרים לבעל המקצוע גישה פתוחה ונגישה לחדרים שלכם או של ילדכם – ראוי לבחור לא רק את המקצועי והמנוסה, אלא גם את בעל המקצוע שנעים לכם אתו, את בעל המקצוע שאתם סומכים עליו ועל אמינותו.

זכרו לבצע זיכרון דברים או חוזה כתוב של כל ההחלטות שקבעתם בטרם תחילת העבודה.

חשוב מאוד להבהיר את כל הנקודות ואת כל הפרטים שעלולים להוביל למחלוקות ולאי נעימויות בהמשך.

קבעו על סדר גודל העבודה, על המחיר בקבוע מראש , על סוג חומרי הגלם ואפילו על גמר העבודה- מי אמור לנקות אחרי העבודה, מתי וכו’.

באמצעות יישום נכון של השליכט ועבודה יסודית, מקצועית ואיכותית – כל בית יכול להפוך לארמון –  בתנאי שלפני תחילת העבודה נקפיד לסכם עם החברה או קבלן השליכט כל פרט מתוכנית שנקבעה מראש, על מנת שנדע בדיוק לאן אנחנו הולכים.

אנחנו בחברה שלנו רוצים לדאוג לכם לאנשי המקצוע הטובים והמיומנים, האדיבים והישרים ביותר.

אז אם אתם מתגוררים בעיר אור יהודה ובסביבותיה וזקוקים לחברה המתמחה בשליכט – פנו אלינו ואנו נתאם ביניכם.