שליכט צבעוני בקריית אונו

תחזוקת בית בשליכט צבעוני? האם השליכט צבעוני נחשב לחומר איטום? – קריית אונו

איטום בית הוא שלב מתבקש ומתחייב מדי מספר שנים כחלק מתחזוקה רגילה ושוטפת של המבנה לשם חידוש או/ ו גיוון המראה הבולט והעיקרי שלו – הצבע השולט בקירותיו.

עבודות טיח, איטום וצבע, אחזקת מבנה מבחינת איטום קירות המבנה ותיקוני ליקויים ושיפוצם אינן בהכרח מעידות על איש שיוכל לבצע עבורכם את עבודת האיטום הביתית.

שימו לב! אומנם שליכט צבעוני מסייע באיטום המבנה אך אינו חומר איטום!.

אז איך ניתן ליעל את מלאכת איטום ועיצוב הדירה בשליכט? כמובן שלפני תחילת כל הזמנה של בעל מקצוע הוא תכנון מיטבי ומוקפד של כל חלק בבית שנדרש לאטום ולתקן צבע מתקלף וכן גם לשלב במידה וצריך גם שיפוץ, כל החלטה כזאת תכלול את סוג העבודה, גודלה וכמובן מה היעד שנצפה לראות בסיומה. רק לאחר תכנית מיטבית של מראה הבית לאחר המלאכה – ניתן להתחיל לבחון בעלי מקצוע מתחום השליכט.

לא פעם אנו נתקלים במודעות פרסום של אנשי מקצוע על לוחות מודעות מזדמנים או/ ו במודעות פרסומת בעלונים ובעיתונים מקומיים – במודעות אלו כמו גם במקומונים אלו מפרסמים את עצמם בעיקר בעלי מקצוע על דעתם ורצונם ומבלי כל פיקוח או אחריות. ואולם, לעתים נדמה לנו, שמי שפרסם מודעת פרסום ומזמין אותנו להזמין אותו כבעל מקצוע – הוא אדם הוגן, ראוי ומקצועי ש”עבר” אבחון או בדיקה כלשהי. ולא היא! כאשר אנו מתקשרים לאיש מקצוע על סמך פרסום אקראי, כאשר אנחנו בוחרים לביתנו לשם עבודה בעל מקצוע על פי מודעת פרסומת – אנחנו במידה מסוימת לוקחים סיכון.

כמובן, אין הכוונה היא שכל המפרסמים אינם בעלי מקצוע טובים או ישרים, אלא שראוי ומומלץ יותר לבחור את בעל המקצוע על פי המלצות של לקוחות קודמים (בשיטת “מפה לאוזן”) או לפנות לחברה מוסמכת המארגנת ובוחנת את הכדאיות של הזמנת בעל מקצוע כזה או אחר.

אם גם אתם גרים בקריית אונו וזקוקים לחברה המתמחה בשליכט, התקשרו! אנו מציעים לכם שירותים אלו – חברתנו זמינה 24 שעות, 7 ימים בשבוע – ותשלח אליכם במהרה יועץ מתחום השליכט.

אנו כבר נעביר לכם את המומלצים, המיומנים והמקצועיים ביותר.