שליכט צבעוני בחולון

איך בוחרים חברה המתמחה בחידוש המראה העיצובי בעזרת השליכט הצבעוני? - חולון

לאנשים רבים לעיתים אוחזת התחושה של חידוש המראה העיצובי לבית המגורים שלהם. הם רוצים לפתע לראות בית אחר – משופר, מעוצב, בעל מראה חדש והולם את סגנון החיים שלהם באופן עיצובי. חידוש הבית על ידי שיפוצו אינו מחייב הוצאה יקרה במיוחד או תקציב גבוה באופן בלתי סביר. בהחלט אפשר להחליט על שיפוץ תוך כדי חיסכון והוזלה מהותית – איך? על ידי חידוש וריענון המראה העיצובי בעזרת השליכט הצבעוני לצביעת הבית! אם אתם שואלים את עצמכם: האם לא כדאי לעשות שיפוץ מקיף לבית? למה בכלל לחדש את מראה העיצובי של המבנה? התשובה היא – כי בית מעוצב ומחודש לעולם ייראה הרבה יותר מרשים ומושך מאשר בית ישן ובעל מראה לא אטרקטיבי.

מלאכת הטיוח וצביעת הבית היא לא כל כך פשוטה כפי שהיא נתפסת ונראית בעיני רבים. על כן, אנחנו ממליצים – גם אם כן מדובר בתיקונים קטנטנים – להזמין חברה מקצועית בתחום הצבע בעזרת השליכט הצבעוני – למה? שימו לב, שצביעת דירה מחייבת פעמים רבות גם שיוף הצבע הקודם, על מנת ליצור רושם אחיד וקיר בעל מרקם אחיד ללא גושים וגבשושיות, לפני צביעת הקירות חובה לטפל קודם במקומות שבהם הסדקים מבצבצים, וכן לחדש צבע שהיה פגום כבר בצביעה הראשונה או שהייתה בעיה בטיוח של הקיר, ישייף מקומות אלו, יבצע תיקונים לפני הטיוח הראשוני ורק אז יפנה להתחיל בצביעה חדשה בעזרת השליכט הצבעוני וידע גם להתאים בהרמוניה את הטקסטורה גם לקירות החיצוניים. בנוסף, רצוי כמובן, לדרוש כבר בחוזה העבודה הראשוני מהקבלן שהוא יהיה אחראי מראש לכיסוי כל אותם מקומות מועדים ללכלוך ולטפטוף.

קבעו מראש עם הקבלן שליכט שלכם לא רק על היקף העבודה, אלא גם על כללים במהלכה – באיזה סוג שליכט הוא ישתמש במהלך העבודה. באילו חומרי גלם וטיב איכותם, האם יבצע תיקוני טיח כשצריך, מי אמור לכסות את המשקופים, הרהיטים לפני עבודת הצבע וכמובן – בדקו הצעות מחיר על פי המתחרים המקובלים בשוק, באזור ובעונה.

אל תסמכו על מה שנאמר בעל פה… תמיד תקפידו לבצע חוזה עבודה מחייב ובכתב.