שליכט צבעוני בהרצליה

שליכט צבעוני ושילובו כחומר אסתטי ויפה לדירות, למשרדים ולמוסדות ציבור – הרצליה

בכל בית ומבנה חייבים להתקיים כנוהג שגרתי ושוטף תחזוקה נאותה ומדוקדקת על מנת לשמור על רמת מראה נינוח ואסתטי. כחלק בלתי נפרד משגרת טיפוח ומרמת תחזוקה אלו נהוג כמובן לבצע צביעת קירות, משקופים ותקרה. אך ישנם מקרים שנידרש לעבור שיפוץ בכדי לטשטש צבע שהתקלף בקירות או סדקים שהחלו לבצבץ – כאן השליכט הצבעוני יהיה לא רק למראה יפה ואסתטי, אלא יספק מענה של טיפול "קוסמטי" וכך לא יהיה צורך לעבור תהליך של שיפוץ.

לרוב, ביצוע עבודת השליכט צבעוני יתבצע כרגיל בעונות האביב והקיץ. מדוע? ראשית, מכיוון שלפני עונת האביב ובעיקר לפני חג הפסח נהוג לבצע עבודות ניקיון, חידוש והתרעננות בבית. כך גם עבודת השליכט צבעוני תוכל להוסיף נדבך נוסף לתחושת הניקיון ולאווירת הרוגע,  השלווה, הפריחה וההתחדשות אלא גם ישמרו על קירות הבית מבלאי ורטיבות.  

בנוסף, חשוב מאוד לזכור, כי בעת עבודת השליכט משתמש איש המקצוע בחומרים נזילים, מטפטפים ועל כן נוח יותר כמובן לבצע עבודה זו כאשר קל לפתוח חלונות ולאוורר את המבנה וחדריו – זאת כדי לייבש את חומר השליכט שעל הקירות ולאוורר את המבנה.

חשוב לזכור, יחד עם זאת ככל שהביקוש עולה כך גם המחיר מתייקר ומכיוון שכך – עבודות שליכט במקום מסוים, בשכונה מסוימת יוכלו להוות מחירים שונים בעונות שנה אחרות- ככל שמתקדמים לעונת האביב והקיץ- כך יאמיר מחיר עבודת הצבע. מי שיהיה מוכן להתפשר על עונות השנה- לרוב יזכה בהנחה מסוימת על ביצוע העבודה. יש לקחת בחשבון – שעבודת השליכט לרוב אורכת מספר ימים, ולכן באם מדובר בבית מיושב (לא בבית בבנייה או בבית בין מעברי דיירים הריק מתושביו),  ברוב המקרים העבודה תהווה תקופת זמן ופרק של מספר ימים שבו הבית לא יוכל להתנהל כשגרתו. לכן, כשמזמינים את איש המקצוע ומתכננים צביעת הדירה בשליכט יש כמובן לקחת בחשבון את עוגמת הנפש, הטרדה והטרטור שיהיו בימים אלו כחלק מהעבודה.

אז אם אתם גרים בהרצליה וסביבתה, מתכננים לצבוע את הדירה בשליכט צבעוני ולבצע חידוש למראה ולאווירה ואם גם אתם מתלבטים מתי כדאי להזמין את קבלן השליכט וכמה לשלם לו – פנו אלינו! אנו זמינים אליכם 24 שעות ביממה, בכל שעה, וצוות היועצים שלנו יסייע לכם למצוא את בעל המקצוע המקצועי והמיומן, שיצבע את ביתכם במקצועיות ובאחריות עם החומרים הטובים ביותר, ויגבה מחיר הוגן.