שליכט צבעוני בגבעת שמואל

מהו שליכט צבעוני? חברה המתמחה בתחום השליכט – איך בוחרים? – גבעת שמואל

שליכט צבעוני הוא שכבה ששמים על הטיח בקירות חיצוניים וניתן למרוח גם על קירות פנימיים, על מנת להקנות מראה יפה ומיוחד. מלבד למראה אסתטי השליכט הצבעוני מספק הגנה מפני חדירת מים ופגעי מזג האוויר.

החלטתם שהגיע הזמן לשפץ ולצבוע את הדירה – לא פעם מראה הצבע שמתקלף והסדק הקטן בקיר תופס את מלוא תשומת לבכם. צביעה בשליכט הוא נחוץ במיוחד במקרה כזה ובכלל בשינוי העיצוב הפנימי שעובר הבית כולו. אלא שאנשים רבים שרוצים לחסוך כסף ובטוחים שאי הזמנת איש מקצוע לביתם היא החלטה כלכלית נבונה שבצידה שיקול כספי מדויק של רווח. אך הדבר פשוט אינו נכון ומחשבה זו היא טעות ביסודה.

אנו מציעים לכם – ראשית, כמובן ערכו רשימה מסודרת ומאורגנת של חברות השיפוצים והשליכט המומלצים. ראוי ואף חובה לקבל המלצות ו/או לבדוק עבודות קודמות של איש המקצוע שאותו אתם רוצים להזמין. לאחר מכן ערכו סקר בין חוות הדעת ובחרו את הטובים ביותר הראויים לעבוד אצלכם. שנית, ערכו סדר ורשימה מאורגנת וברורה של כל העבודות שאתם זקוקים להן – ברשימה זו תכללו גם דרישות מאיש המקצוע, סדר גודל של העבודה, לוחות זמנים, מחיר סופי וכמובן –  הוסיפו הערות על פי דעתכם והסכמתו של איש המקצוע – זכרו: הוא עובד אצלכם ולא להיפך…

בנוסף, בחרו בעל מקצוע שאתו אתם מרגישים נוח – אדיבות ואנושיות הן חלק מהשירות. כשאתם זקוקים לאיש מקצוע – תמיד עדיף לכם לפנות ולעבוד עם אדם שיוכל להעניק לכם תחושה טובה ונוחה. כמו כן, עניין מרכזי ומהותי במיוחד בבחירה של אנשי מקצוע- דרישות מוקדמות המוסכמות מראש.

 -באיזה שליכט וחומרי גלם ישתמש? דרשו כמובן חומרי גלם איכותיים.

–  מה לוחות הזמנים הקבועים לצורך העבודה? מה יקרה אם לא יעמוד בהם איש המקצוע?

–  מה סדר הגודל של העבודה המבוקשת והמוסכמת- סכמו בבירור כדי שלא תתעוררנה הפתעות

 – סכמו על סכום סופי ומוגמר

וחשוב שתזכרו – נותני שירות בכלל וחברת שליכט בפרט חייבים לסיים את העבודה בזמן שנקבע, להשאיר לכם בית נקי הראוי לשימוש ולגבות מחיר הוגן על פי הסיכום המוקדם ביניכם.

אנחנו – יכולים להפנות אתכם לחברה המתמחה בכל סוגי עבודות החיפוי שליכט במקצועיות, באחריות, ברמת גימור מושלמת, בעמידה בלוחות זמנים ובמחיר הוגן.