שליכט צבעוני באם המושבות

שליכט צבעוני כדי לחדש את הבית או כחלק משיפוץ בית ישן – אם המושבות

האם קרה לכם שהזמנתם בעל מקצוע ולא הייתם מרוצים? כמה פעמים שמעתם על חברים שנתקעו באמצע עבודות שיפוץ אחרי ששילמו את כל הכסף והתאכזבו?

כיום, בתחום הצבע לבית, לחדרי מדרגות או לכל מבנה – אחד הפיתוחים המצליחים והחדשניים הוא צביעה באמצעות השליכט הצבעוני.

 

בכל בית יש לפחות חדר אמבטיה אחד. חדר זה למרות מקומו הפנימי יחסית בבית, הוא המשומש ביותר על ידי בני הבית כולם. לעתים חידוש חדר זה בא לידי ביטוי בדמות אופציונלית של קיר צבעוני ועם האפשרות לשדרג אותו בצורה פונקציונלית בשיפוצו ע”י הוספת כיור לחדר האמבטיה, הפיכת טוש לאמבטיה לצורך נוחותם של ילדים צעירים ועוד. ואולם לפעמים אנחנו שוכחים, שיש לחדש את קירות המבנה מדי כמה שנים. באופן טבעי כל מבנה עובר בלאי יומיומי – הקירות מתלכלכים או מאפירים, יש סדקים או שנדרשת עבודת חידוש וחיפוי קירות המבנה.

לפעמים הבית דווקא חדש ומראה הצבע שלו תקין ומושלם – אלא רק רוצים חידוש וריענון – גוונים חדשים, טקסטורות מיוחדות וכל שינוי שיהווה ייחוד וחידוש במראה הכללי.

אז מה עושים? זה הזמן להזמין איש מקצוע מתחום השליכט. מה הדרישות שלכם מאיש המקצוע? אז כמובן – בראש ובראשונה שיהיה מקצועי ובעל ניסיון.

אנחנו היינו רוצים לחסוך ולמצוא בעל מקצוע זול יותר – אבל חשוב להבין לא תמיד בעל המקצוע הזול בסופו של דבר ישתם לכם, לפעמים כדאי לעשות מאמץ ולשלם קצת יותר. מצד שני אל תתרשמו מבעלי מקצוע שדורשים מחירים יקרים במיוחד ומתגאים – מתהדרים בכך שהם טובים ואיכותיים יותר ולכן מרשים לעצמם לגבות מחיר גבוה במיוחד.

קבעו עם החברת שליכט שתזמינו מה בדיוק העבודה שאליה הזמנתם אותה. זכרו שכל מה שלא סוכם בפגישה הראשונה וכל מה שלא נכתב ונחתם על ידי שני הצדדים – לא ייחשב חלק מהעבודה בסופו של דבר. דרשו אחריות ועמידה בלוח זמני הדוק וקפדני. חשוב שלא תימצאו מתעכבים או מעוכבים בגלל עבודה שלא מסתיימת בזמן.

אנחנו בחברה שלנו יכולים להמליץ לכם על חברות וקבלני שליכט מקצועיים, מנוסים, אחראים ואדיבים שיספקו פתרונות חיפוי ואיטום כולל שיפוצי דירות ויגבו מחיר הוגן.