שליכט צבעוני באלעד

כיצד משתלב השליכט צבעוני בעיצוב החיצוני של הבית? למה יש להזמין חברת שליכט – אם אפשר לעשות זאת לבד? – אלעד

כאשר אנו רוצים לשפץ או לחדש את הבית מן הסתם ולשנות את המראה העיצובי. התכניות והרצונות שלנו יכולים להיות, כמובן, רחוקים מאוד מהיכולת הכלכלית ומאפשרות התקציבית שלנו. ועדיין, אין שום סיבה לזנוח את הרצון לחדש ולצבוע בעזרת השליכט הצבעוני את המראה, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון וחדשנות המאפיינת את עולם העיצוב הפנים העכשווי.

מכיוון שעבודת הצבע בשליכט צבעוני היא מלאכה שעושים לעתים רחוקות יחסית – ראוי לחפש איש מקצוע אחראי, מיומן וראוי, כי עבודה טובה ומקצועית – תחסוך לכם עוגמת נפש והזמנה מחודשת של מקצוע…

אז איך מתחילים לחפש חברה המתמחה בשליכט ובכלל, איך מחפשים איש מקצוע? לפי מה נקבע מי איש המקצוע שמתאים לנו? איך קובעים חוזה עבודה? איך קובעים ומסכמים על מחיר הוגן? מה עושים כשיש עיכובים? העבודה לא מסתיימת בזמן שנקבע?

בחרו חברה/ איש מקצוע אדיב, מקצועי ואמין. בדקו המלצות של לקוחות קודמים. לקוחות קודמים בדרך כלל יהיו השליחים הנאמנים ביותר של איש המקצוע – להם אין מה להרוויח או להפסיד, אלא להמליץ על פי ניסיונם האישי. עשו סקר שוק לגבי מחירים – דרישות עבודה, עמידה בלוח זמנים, עבודה ראויה ומקצועית וכמובן – אל תשכחו אחריות.

הקפידו לבחור את איש המקצוע שלכם – על פי חיבור אישי – אדיבות וקשר טוב ואנושי עם בעל מקצוע הם מרכיבי זהות משמעותיים מאוד שנחוצים בתחילת כל עסק מחייב או עבודת שירות.

אנחנו חיים בתקופה מודרנית שבה חזון עיצוב הפנים נחשב חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממראה הבית כולו. תחושת דיירי הבית והרגשתם ביחס לעיצוב הדירה שבה הם חיים עשויות להכריע את סדר היום ואת איכות החיים ממש. מכיוון שכך, בית מיושן, בעל מראה לא אסתטי חייב לעבור תהליך של שינוי- בין אם צביעת הדירה כשינוי אסתטי קל על מנת לשנות מעט מסגנונו ועד לשיפוץ על ידי טיח וצבע שליכט צבעוני שיביא להמרת המראה הקיים שהיה בו.

 

אם תצטרכו חברה המתמחה בשליכט צבעוני, אמינה, אדיבה ואחראית – פנו אלינו ואנחנו נפנה אותה אליכם…