שליכט צבעוני באילת

צביעת קיר חיצוני באמצעות שליכט צבעוני – אילת

האם כל אחד יכול לצבוע את הבית בשליכט צבעוני לבד? האם כדאי לחסוך ולא להביא בעל מקצוע, אלא לרכוש שליכט אקרילי צבעוני, סולם ולהתחיל במלאכה? אז זהו – שיישום שליכט בבית היא לא כל כך פשוטה כפי שהיא נתפסת ונראית. על כן, אנחנו ממליצים – אלא אם כן מדובר בתיקונים קטנטנים – להזמין איש מקצוע בתחום השליכט – למה? שימו לב, שיישום השליכט מחייבת פעמים רבות גם שיוף הצבע הקודם – על מנת ליצור רושם אחיד וקיר בעל מרקם אחיד ללא גושים וגבשושיות – לפני צביעת הקירות חובה שהקבלן שליכט קודם יאתר את המקומות שבהם הקיר היה פגום כבר במראה הראשוני או/ ו שהייתה בעיה בטיוח של הקיר, ישייף מקומות אלו, יבצע תיקונים לפני חידוש ציפוי השליכט ורק אז יפנה להתחיל ביישום השליכט החדש . בנוסף, חשוב לזכור ששליכט הוא חומר נזיל ומלכלכל מאוד. רק איש מקצועי ידע להזהיר מראש היכן יש מקומות שראויים לכסות אותם – חלונות, פתחים, פאנלים ואפילו רהיטים.

רצוי, כמובן, לדרוש כבר בחוזה העבודה הראשוני מקבלן השליכט שהוא יהיה אחראי מראש לכיסוי כל אותם מקומות מועדים ללכלוך ולטפטוף. קבעו מראש לא רק על היקף העבודה, אלא גם על כללים במהלכה – באילו חומרי גלם הוא ישתמש במהלך העבודה – חומרי שליכט – סוגם ואיכותם, האם יבצע תיקוני טיח כשצריך, מי אמור לכסות את המשקופים, הרהיטים לפני העבודה וכמובן – בדקו הצעות מחיר על פי המתחרים המקובלים בשוק, באזור ובעונה .זכרו תמיד לעשות שיקול דעת של רווח והפסד מבחינה כלכלית – אבל לא רק, בנוסף אל תשכחו כי שליכט צבעוני בדירה שלמה עלולה לגרום לאי נוחות ממש מספר ימים ולעתים הרבה יותר.

שימו לב והקפידו לבדוק כי לפעמים מה שנראה זול בהתחלה יכול לעלות לכם ביוקר אחר כך – ולא רק מבחינה כלכלית, אלא בעיקר בעוגמת נפש, חיסרון זמן וטרדות מיותרות. בדקו לקוחות קודמים של בעל המקצוע המבוקש, שהרי רק ניסיון קודם יוכל להעניק לכם שקט וידיעה בטוחה ומוסמכת שבחרתם באיש המקצוע הראוי.

אל תסמכו על מה שנאמר בעל פה… תמיד תקפידו לבצע חוזה עבודה מחייב ובכתב.

אנו מציעים לכם, תושבי אילת והסביבה, בעלי מקצוע מתחום השליכט צבעוני הראויים והמנוסים.