שליכט צבעוני בדימונה

מהו שליכט צבעוני? איך מחליטים לבחור איש מקצוע מתחום השליכט הצבעוני? –  דימונה 

במהלך השנים חל מהפך גדול בחשיבותו של העיצוב פנים של חדרי כניסה וחדרי מדרגות כחלק  בעיצוב הבית. חדר הכניסה וחדר המדרגות הוא למעשה חלל שמנוצל בעיקר לצרכים פונקציונליים. לכן, בעבר לרוב חדרי המדרגות לא היו קשורים כלל למראה או לעיצוב האסתטי. ואולם, עם השנים כשפרצה תחושת המרחב הפתוח והחללים הגדולים כטרנד עיצובי מרכזי בעולם המודרני גם חדר המדרגות והכניסה נפתח לאט ובהדרגה. כיום במקום להיות חלל נסתר ואחורי הפך לחלק מעיצוב הבית כולו. עד כדי כך שברוב תכניות הבתים החדשים שנבנים בעשרות השנים האחרונות – החדר מדרגות הוא למעשה חלק עיצובי ואדריכלי מרכזי יחד עם הבית.

כל מי שעורך חידוש למראה הבית רוצה כמובן להזמין אדם אמין, בעל ידיים טובות, אדיב, מקצועי ומנוסה, ובכל זאת לפעמים אנחנו נאלצים להתפשר על בעלי מקצוע אחרים, ראויים פחות. אולם, אם יש לכם תקציב מוגבל ואתם עדיין חייבים לבצע שיפור מראה לבית או לחדר המדרגות המיושן – אין מה לדאוג! אפשר בהחלט לבצע שדרוג ועיצוב אדריכלי מרשים גם במחיר אטרקטיבי וגם באמצעות הטרנד העכשווי – השליכט הצבעוני.

לעיתים ניתן לקבל המלצות מחברים וממכרים שהיו לקוחותיו הקודמים…זה מה שעדיף…. אבל, אם אין לכם את מי לשאול ממכריכם – הדרך הטובה ביותר – לבקש מאיש המקצוע רשימה של לקוחות קודמים שיוכלו להמליץ עליו לאחר עבודתו אצלם כמובן שלא להתבייש ולהרים טלפון ולהתקשר לכמה לקוחות ולבקש המלצות – זאת הדרך הטובה ביותר לדעת מי הוא איש המקצוע העומד מולכם.

לאחר מכן כדאי להיפגש עם איש המקצוע ממש כמו לריאיון עבודה. נכון, אתם תעסיקו אותו באופן זמני וקצר טווח במיוחד, נכון לא יהיו ביניכם קשרי מעסיק ולקוח ארוכים וממושכים, ולמרות זאת אנו סבורים שדווקא מכיוון שהעבודה תיעשה בבית הפרטי שלכם, דווקא מכיוון שאתם מאפשרים לבעל המקצוע גישה פתוחה ונגישה לחדרים שלכם או של ילדכם – ראוי לבחור לא רק את המקצועי והמנוסה, אלא גם את בעל המקצוע שנעים לכם אתו, את בעל המקצוע שאתם סומכים עליו ועל אמינותו.

אנו מאמינים שאתם רוצים איש מקצוע שייתן לכם שירות מצוין, אדיב ומקצועי ביותר, לכן אנחנו מאמינים, שנוכל להפנות אתכם לאחד מאנשי השירות המצוינים שלנו בתחום השליכט הצבעוני ולסייע לכם.. כי אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים להיות מרוצים…