שליכט צבעוני בני ברק

חידושים ושיפוצים קלים – צביעת בית בשליכט צבעוני – בני ברק

חידושים ושיפוצים קלים בתחום הצבע ועיצוב הבית – כתחום השילובים והחדשנות העיצובית באמצעות צביעת קירות בשליכט צבעוני הם תחומים שאינם מוכרים לרוב האוכלוסייה.

כידוע, ברוב הבתים בישראל נמצא הגוון של הצבע השולט הוא – הלבן. האם אתם מספיק אמיצים ומקוריים כדי לשבור את הלובן בעיניים? האם אתם נועזים לגוון עם צבעוניות נועזת וחדשנית בכניסה לביתכם? האם אתם יודעים בכלל אילו אפשרויות של מרקמים, גוונים, שילובים – קיימים בתחום הצבעים? האם כבר שמעתם על השליכט צבעוני?

השליכט הצבעוני, מלבד להיותו חלק עיצובי למראה צבעוני ואסתטי, השליכט הצבעוני נותן מענה לטיפול "קוסמטי" לשיפוץ הקירות, וכך אין צורך להשקיע כסף רב וזמן בשיפוץ מקיף לבית.

כידוע, צביעת בתים היא אחד מהמקצועות הנפוצים והשגרתיים ביותר – כל מי ששוכר או משכיר, קונה או מוכר – מתנסה בוודאי בשלב שבו הדירה נצבעה. כיום, ניתן לחדש את עיצוב הבית באמצעות צביעת הקירות בשליכט צבעוני אקרילי או מינרלי.

חשוב מאוד להבין שכאשר הדירה ריקה מאדם ומחפצים – אכן מלאכת הצביעה בשליכט אמורה להיות פשוטה ונוחה מאוד, ואולם כאשר הבית מאויש – המטלה כמובן מסורבלת והרבה יותר קשה… מהסיבה שכולנו רוצים, כמובן להזמין אדם אמין, בעל ידיים טובות, אדיב, מקצועי ומנוסה, ובכל זאת לפעמים אנחנו נאלצים להתפשר על בעלי מקצוע אחרים, ראויים פחות. אולם, אם יש לכם תקציב מוגבל ואתם עדיין חייבים לבצע שיפור מראה לבית או לקירות החיצוניים של בניין המגורים המיושן – אין מה לדאוג! אפשר בהחלט לבצע שדרוג ועיצוב אדריכלי מרשים גם מבלי לרוקן לגמרי את הכיס.

לדעתנו, הכי חשוב – לבקש המלצות ודעות של לקוחות קודמים של בעל המקצוע. רק לקוחות קודמים של בעל המקצוע יתנו לכם חוות דעת אמתית ומהימנה, הם אינם משוחדים, הם יוכלו להביע דעה אובייקטיבית ובוודאי יביעו דעה כנה או לחלופין – יעדיפו שלא לתת המלצה על סמך ניסיונם. ולכן, אנו מציעים לכם צוות מיומן, מנוסה ומקצועי בבני ברק, צוות לצביעת הבית ובניין המגורים בשליכט צבעוני.