שליכט צבעוני בצומת בילו

שליכט צבעוני ליצירת מראה דקורטיבי ואסתטי בבית – איך בוחרים אישש מקצוע בתחום השליכט? – צומת בילו

בכל בית חייבים להתקיים כנוהג שגרתי ושוטף תחזוקה נאותה ומדוקדקת על מנת לשמור על רמת מראה נינוח ואסתטי. כחלק בלתי נפרד משגרת טיפוח ומרמת תחזוקה אלו נהוג כמובן לבצע חיפוי קירות בכדי לרענן את עיצוב חלל החדר וכלל הבית.

עבודה של שליכט צבוני דורשת מיומנות וניסיון – הצבע חייב להיות מוחלק על הקיר באופן שווה ומדויק, יש צורך פעמים רבות בגילוף או שיוף הקיר הקודם, שיטוח הטיח או הצבע בראשוני. יישום השליכט היא אחת מעבודות הכפיים שדורשות מיומנות וניסיון רב. כמו כן, זו מלאכה שדורשת ידע בתכשירים, באביזרים ובחומרי גלם ראויים. רק צבע מורשה ומוסמך בעל ידע וניסיון יוכל לבחור ולהשתמש בחומרים מסוגים טובים ואיכותיים ביותר. לרוב ביצוע עבודת השליכט תתבצע בעונות האביב והקיץ. מדוע? ראשית, מכיוון שעל מנת שהחומר יוצמד היטב לקיר בכדי להבטיח עמידות מירבית – צריך להמתין עד לייבוש מלא ובעונות האביב והקיץ ניתן להמתין ללא חשש של רטיבות. ושנית, תקופה זו לפני עונת האביב ובעיקר לפני חג הפסח נהוג לבצע עבודות ניקיון, חידוש והתרעננות בבית. כך גם עבודת השליכט לעיצוב הבית תוכל להוסיף נדבך נוסף לתחושת הניקיון ולאווירת הרוגע, השלווה, הפריחה וההתחדשות. בנוסף, חשוב מאוד לזכור, כי בעת עבודת השליכט משתמש איש המקצוע בחומרים נזילים, מטפטפים ועל כן נוח יותר כמובן לבצע עבודה זו כאשר קל לפתוח חלונות ולאוורר את המבנה וחדריו – זאת כדי לייבש את החומר שעל הקירות ולאוורר את המבנה מריחות לא נעימים.

קחו בחשבון – שעבודת השליכט והטיח לרוב אורכת מספר ימים, ולכן באם מדובר בבית מיושב ( לא בבית בבנייה או בבית בין מעברי דיירים הריק מתושביו),  ברוב המקרים מלאכת יישום השליכט תהווה תקופת זמן ופרק של מספר ימים שבו הבית לא יוכל להתנהל כשגרתו. לכן, כשמזמינים את איש המקצוע ומתכננים עבודת שליכט צבעוני לבית יש כמובן לקחת בחשבון את עוגמת הנפש, הטרדה והטרטור שיהיו בימים אלו כחלק מהעבודה.

אז אם אתם גרים בצומת בילו וסביבתה, מתכננים ליישם שליכט צבעוני לחידוש המראה ולאווירה ואם גם אתם מתלבטים מתי כדאי להזמין את בעל המקצוע וכמה לשלם לו – פנו אלינו! וצוות היועצים שלנו יסייע לכם למצוא את בעל המקצוע המקצועי והמיומן מהתחום, שיעצב מחדש את ביתכם במקצועיות ובאחריות עם החומרים הטובים ביותר, ויגבה מחיר הוגן.