שליכט צבעוני בבית טפר תל כביר

למה צריך להזמין איש מקצוע ליישום השליכט צבעוני ולא לעשות זאת לבד? מה אנחנו מחפשים באיש מקצוע בתחום השליכט? – בית טפר תל כביר

כאשר אתם רוצים לחדש ולעצב את ביתכם הפרטי בשליכט – חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולמצוא איש מקצוע בתחום השליכט שמועדף עליכם. איך תקבעו? רצוי וחשוב לשאול כמובן, מכרים האם יש להם המלצות או אי המלצות (כתוצאה מאכזבות קודמות) על איש מקצוע. לאחר מכן ערכו בדיקה וסקר בין כל אנשי המקצוע שאת שמם קיבלתם. בחנו את טיב העבודה שאתם זקוקים לה ושאלו מפורשות את איש המקצוע האם הוא מתאים ומנוסה בעבודה זו. ראשית וחשוב מכל – אדיבות ורצון טוב – כדי שתוכלו לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ותיאום ציפיות ברוח טובה ובסבר פנים. לאחר מכן דרשו עבודה מקצועית ואחראית. במיוחד בתחום השליכט חשוב להדגיש – עבודה נקייה ואחידה וחלקה. כמובן, ערכו סקר שוק – סכמו על מחיר הוגן המותאם לסוג העבודה ולהיקפה על פי המחירים הנהוגים כפי שהתרשמתם. בנוסף, דרשו מאיש המקצוע עמידה בלוח זמנים – כדי שלא תישארו עם חיים משובשים ועוגמת נפש – בבית מבולגן תחת תחושת שיפוץ… קבעו מראש את מועד סיום העבודה. ברור, שחשוב מאוד להקפיד ולדרוש גם עבודה מקצועית של בעל ניסיון בלבד המבין גם בחומרי גלם איכותיים וגם בסגנון העבודה המבוקש.

דרשו עבודה עם חומרים איכותיים בלבד – זאת זכותכם!

דרשו – ואל תתביישו – אחריות על העבודה כדי שלא תצטרכו למצוא את עצמכם מחפשים בעל מקצוע לתיקונים ולחידושי השליכט שוב… בשנה הבאה… זכרו, שקבלן שליכט כמו שאר בעלי המקצוע נועד להעניק לכם שירות אדיב, מקצועי, אחראי ובמחיר הוגן.

דעו! – רוב בעלי המקצוע ירצו שתזמינו אותם שוב או שתמליצו עליהם לאחרים, כולם מבינים שעם המלצות טובות אפשר להשיג עוד ועוד עבודות. ואולם, תמיד יש גם את בעלי המקצוע שעלולים להבאיש את ריחם של האחרים. לכן, אנו מציעים לכם לא להתעצל ולא לוותר אלא לערוך סקר שוק – לבחון את בעל המקצוע לפני הזמנת העבודה.

אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו לקבלת שירות אדיב, מקצועי ואחראי וכמובן – במחיר הוגן.