שליכט צבעוני באשקלון

הזמנת חברה המתמחה בשליכט צבעוני – אשקלון

הגיע הזמן בו החלטנו שאנחנו צריכים להקנות לקירות הדירה מראה חדש וייחודי – האם חידוש הדירה חייבת בעל מקצוע מקצועי או שגם אנחנו יכולים לעשות זאת לבד באמצעות שליכט בגוון הרצוי?

כאשר פונים לקבלן שליכט או חברה המתמחה בשליכט על מנת שיבצעו עבורנו את יישום השליכט צבעוני בדירה שלנו או/ו את בקירות המבנה החיצוניים שלנו – מה נחפש? אנחנו כמובן נעדיף שיהיה מדובר בבעל מקצוע בעל ניסיון רב שנים, שנות הניסיון של בעל המקצוע בתחום זה לא רק יקנו לו עבודה איכותית ומקצועית במיוחד, אלא כמובן גם יכולת לייעץ באופן ראוי ומשמעותי בהקשר לתכנון השליכט ולהבין בסוג המתאים וחומרי הגלם האיכותיים שבהם יעדיף להשתמש.

ראוי לפני שמזמינים את חברת השליכט קודם להחליט על גודל העבודה ועל היקפה. חשוב במיוחד לזכור, כי כשאתם מזמינים את החברה – ככל שהיקף העבודה קטן יותר ומדובר רק בתיקונים קטנים – ייתכן שדווקא המחיר עבור העבודה לא יהיה בהכרח נמוך, זאת משום שעצם ההגעה של נציג החברה לביתכם, לעתים בליווי עוזרים, הבאת חומרים ועוד – תהווה עילה להצעת מחיר לא זולה במיוחד, על כן לפעמים כדאי לחשוב על עבודה משמעותית בעלת היקף נרחב בכל זאת.

אנחנו ממליצים גם להחליט על הגוונים והטקסטורה וכן על כל גורם שעשוי להוות שינוי מהותי במחיר העבודה. האם כדאי להוסיף בהזדמנות זו גם תיקוני טיח? ועוד. שימו לב שבדרך כלל עבודת שליכט לבית נחשבת אחת מהמלאכות שבהן המחיר עלול להשתנות מאוד בהתאם להיצע ולביקוש וליתר דיוק בהתאם לעונות השנה. ככל שתאחרו את מועד החברה ותחליטו שהיא תהיה לפני חג הפסח למשל, וכמובן כך גם בחודשי האביב והקיץ בכלל – הרי שהמחיר יעלה בהתאם. משום כך, אם ברצונכם לחסוך – זכרו להזמין את יישום השליכט לא בחודשי העומס… אם יש באפשרותכם – דחו את הזמנת החברה לשליכט לחודשים פחות עמוסים.

אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו ואנחנו נדאג לכם לצוות עובדים מיומן ומסור שיבצע עבורכם ללא לאות וללא פשרות עבודות שליכט צבעוני, שפכטל, טיח, צבע ועוד. הצוות שלנו יבצע עבורכם את העבודת בביתכם תוך הקפדה על לוחות זמנים וכמובן במחירים הוגנים.