שליכט צבעוני בטבריה

שליכט צבעוני להכנסת המראה העיצובי החיצוני לתוך הבית – אז באיזה מראה אתם רוצים לעצב את הבית? – טבריה

בחירת המראה והגוון על קירות של מבנה היא עניין פרטי של בחירה ושל טעם סגנוני ועיצובי על פי צרכים ועל פי בחירה אישית. ואולם, ככל שתקדימו לתכנן מראש את בחירת הגוון, כך תוכלו ליהנות מעיצוב וממראה מרהיב על פי טעמכם ובמיוחד על פי צורכי התפקוד של חלל זה. במקרים של חידוש המראה – חשוב לעבוד על פי כמה כללים מרכזיים: מחקר, תכנון, תקציב ולוח זמנים. בתחילה יש לבחון ולחקור את סוג העבודה שרוצים לעשות: האם מדובר בחיפוי קיר בודד או כמה קירות או האם מדובר ביישום טיח ושליכט שיכלול חדרים רבים בדירה ויהיה עלול לשבש את החיים במשך זמן רב. לפני שמתחילים כל מלאכת השליכט צבעוני לדירה, יש לתכנן את העבודה באופן מקצועי ויעיל אך ורק עם צבעי מומחה ומוסמך. על מנת להיות בטוחים בשלבי התהליך וביכולת לבצע אותו בפועל במסגרת מגבלות קיימות, כמו גישה לקירות חיצוניים ועוד מגבלות שונות – יש להתייעץ עם בעל המקצוע אשר יוכל להביע את דעתו מתוך ניסיון והבנה מקצועית.

כאשר רוצים לבצע שליכט צבעוני ולחדש חלל – בית פרטי, משרד או מוסד ציבורי – לרוב אנחנו זוכרים, שהגוון השולט במראה מבנים בכלל הוא הצבע הלבן. ואולם, חשוב לזכור, כי על מנת לגוון את מראה המבנה ועל מנת להקנות לו נופך מרהיב עיצובי – חדשני, ניתן למצוא מבחר רב של גוונים וטקסטורות שיוכלו לתרום לאווירה ששורה בו. במקרים כאלו היינו ממליצים לחשוב ולתכנן באמצעות איש מקצוע – אדריכל, מעצב פנים או אפילו הקבלן שליכט שהזמנתם – אם הוא בעל ניסיון ובעל אישיות מתאימה על מנת להתייעץ אתו ולקבל ממנו טיפים וחוות דעת אודות אפשרויות עיצוב שונות.

אז לפני שאתם בוחרים לחדש את עיצוב הקירות זכרו, כי גוונים שונים בטקסטורות שונות מקרינים אווירה מיוחדת – חשבו לאיזו אווירה ראויה לחלל שאתם רוצים להגיע, איזה סוג שליכט יתאים בדיוק עבורו, האם תרצו להדגיש קיר שלם באותו גוון או שמא רק נגיעות קלות כדי להעניק “זריקת” אווירה ושינוי תדמית קלה ? אם אתם רוצים ליישם שליכט בבית ומעוניינים בבעל מקצוע מומחה שיסייע ושיתרום לכם מניסיונו העשיר – פנו אלינו ונתאם לכם פגישה עם קבלן שליכט צבעוני אדיב ומקצועי.