שליכט צבעוני בראש פינה

עיצוב חלל הבית ומיזוג העיצוב של הקירות החיצוניים לעיצוב הפנימי של הבית על ידי שליכט צבעוני – ראש פינה

כשרוצים לחדש את עיצוב קירות המבנה וכשמתכננים לעצב חלל מגורים או מבנה משרדי – ברור, שאחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר יהיה בחירת הצבע וגוון הקירות. חשוב לציין כי כיום, בתחום הצבע לבית אחד הפיתוחים המצליחים והחדשניים הוא צביעה באמצעות השליכט הצבעוני.

 

איך בוחרים גוון שליכט צבעוני? ידוע, שהגוון הלבן הוא הצבע השולט בבתים ובמבנים בכלל. לפעמים נעדיף להישאר עם הצבע הלבן… במקרה כזה הצביעה תיחשב כחידוש הבית וכחידוש המראה.

אבל לפעמים אנחנו רוצים לשנות ולהוסיף ואז נבדוק ונבחן את השפעתם של צבעים ואת השילוב של גוונים שונים על מנת לחדש – גוונים מסוימים משרים תחושת רוגע ושלווה, בעוד שצבעים אחרים מעניקים תחושה עזה ומעוררת. אז מה אתם צריכים רוגע או תעוזה? כדאי, כמובן לשלב את הגוונים בהתאם לרהיטים ולשאר האביזרים המצויים בחלל.

אם גם אתם רוצים גוון צבע ירוק או כחול שישרו אווירת טבע רגועה ונינוחה או שמא תעדיפו תוספת מרעננת ונועזת בגווני צהוב או אדום? זכרו – לפני שאתם בוחרים גוון שליכט משמעותי שישלוט במראה החדר – תמיד רצוי לבקש דוגמית של אותו גוון ולבדוק היטב על פני משטח קטן לשם דוגמה וניסיון. רק לאחר שהבנתם כיצד הקיר ייראה – תוכלו להבין האם אכן זה הגוון שמתאים לכם.

לא פעם אנו נתקלים במודעות פרסום של קבלני שליכט ואנשי מקצוע על לוחות מודעות מזדמנים או במודעות פרסומת בעלונים ובעיתונים מקומיים – במודעות אלו כמו גם במקומונים אלו מפרסמים את עצמם בעיקר בעלי מקצוע על דעתם ורצונם ומבלי כל פיקוח או אחריות. לעתים נדמה לנו, שמי שפרסם מודעת פרסום ומזמין אותנו להזמין אותו כבעל מקצוע – הוא אדם הוגן, ראוי ומקצועי שנבדק  ועבר אבחון או בדיקה כלשהי. ולא כך! כאשר אנו מתקשרים לאיש מקצוע על סמך פרסום אקראי, כאשר אנחנו בוחרים לביתנו לשם עבודה בעל מקצוע על פי מודעת פרסומת – אנחנו במידה מסוימת לוקחים סיכון. כמובן, אין הכוונה היא שכל המפרסמים אינם בעלי מקצוע טובים או ישרים, אלא שראוי ומומלץ יותר לבחור את בעל המקצוע על פי המלצות של לקוחות קודמים או לפנות לחברה מוסמכת המארגנת ובוחנת את הכדאיות של הזמנת בעל מקצוע כזה או אחר.

אז אם אתם רוצים שיסייעו לכם לבחור את הקבלן שליכט שיתאים עבורכם – פנו אלינו ונשלח אליכם את בעל המקצוע המקצועי, האמין והמנוסה.