שליכט צבעוני במגדל העמק

אז איך אתם רוצים שהקיר שלכם ייראה? כפרי? טבעי? ואולי מראה חולי מחוספס וייחודי? – שליכט צבעוני במגדל העמק

 

אז איך אנחנו רוצים שהקיר שלנו ייראה? שליכט צבעוני לצביעת קירות של מבנה – דירה, משרד, חדר מדרגות ועוד. במקרים רבים נתפסת כמלאכה פשוטה ובעלת פוטנציאל קל וחסר תקלות. ואולם, חשוב לדעת שלא כל מי שנחשב “הנדימן” יכול ליישם שליכט צבעוני בקיר באופן מקצועי.

שליכט צבעוני על הקירות היא רק החלק המסיים – המסכם של עבודת חיפוי הקיר. ראשית, יש כמובן לבצע תיקוני טיח, שפכטל ולפעמים גם גילוף ושיוף של הצבע הקודם, זאת על מנת ליישר את הקיר ולשוות לו מראה אחיד וחלק  – וכך השליכט יראה מושלם.

גם בחירת חומרי גלם בכל הקשור למריחת שליכט על הקירות אינה פשוטה ומובנית מאליה – בחנויות המתמחות קיימים סוגים רבים ומגוונים של כל פריטי העבודה הנדרשים לשם מלאכת השליכט צבעוני – רק בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו להבדיל בין סוגי השליכט, וכמובן – הגוונים. חשוב להבין ולזכור, שגוון של צבע – אם הוא לא לבן או שחור – עלול לשנות את הגוון ולייצר רמות שונות של אותו צבע – בהתאם לתאורה, לצבע הקיר הקודם, למספר שכבות הצביעה ועוד.

כשאנחנו מגיעים לחנויות לחומרי בניין – אנחנו לרוב לא מודעים לעובדה זאת ורוכשים את השליכט על פי הגוון המצוי על אריזת המוצר. אבל רק בעל מקצוע מנוסה יוכל לדעת האם יש לערבב את השליכט עם חומרים נוספים, באיזה גוון בדיוק להשתמש ומה תהיה תוצאת הגוון צבע בכל פעם…

קבלן שליכט מקצועי ידע לתת מענה מקצועי לתחום העבודה ולגודלה. חשוב לזכור כי יש חשיבות רבה לתכנן מראש את כל העבודה על פי שלבים ולהגיע מוכנים לאיש המקצוע עם המפרט של העבודה הרצויה. אנו ממליצים לחפש חברה המתמחה בשליכט או קבלן שליכט על פי המלצות או ניסיון של מקורבים. חשוב לבדוק שהעבודות הקודמות שנעשו על ידיו תואמות או דמות לעבודה שאותה אתם רוצים להזמין. שימו לב – לא כל איש מקצוע בכלל וקבלן שליכט צבעוני בפרט מסוגל לעשות כל עבודה.

דרשו אחריות רחבה על העבודה! אל תשאירו את הדברים לא סגורים, לא מוסכמים – זכרו שכל מה שנאמר בעל פה ולא נכתב או לא נחתם – אינו נחשב והקבלן לא יהיה מחויב בו.

אז אם גם אתם זקוקים לייעוץ בנושא השליכט הצבעוני – פנו אלינו ונסייע לכם למצוא את האחד שיתאים עבורכם.