שליכט צבעוני בכרמיאל

איך אתם רוצים שהקיר שלכם ייראה? כפרי, טבעי ואולי  מראה מחוספס? שליכט צבעוני יעניק את המראה – כרמיאל

איך הייתם רוצים שהקיר שלכם ייראה? ישנם מספר סוגי שליכט צבעוני המתאימים לחיפוי קירות של הבית, של המשרד, חדר מדרגות ועוד. במקרים רבים, מלאכת החיפוי נחשבת  כמלאכה פשוטה ובעלת פוטנציאל קל וחסר תקלות. ואולם, חשוב לדעת שלא כל מי שנחשב “הנדימן” יכול לתת לקיר את המראה באופן מקצועי.

יישום השליכט על הקירות הוא החלק המסיים – המסכם של עבודת הטיח וחיפוי הקיר. ראשית, יש כמובן לבצע תיקוני טיח, שפכטל ולפעמים גם גילוף ושיוף של הצבע הקודם, זאת על מנת ליישר את הקיר ולשוות לו מראה אחיד וחלק. כמו כן, גם בחירת סוג השליכט בכל הקשור לחיפוי קירות אינה פשוטה ומובנית מאליה – בחנויות המתמחות קיימים סוגים רבים ומגוונים של כל פריטי העבודה הנדרשים לשם מלאכת השליכט צבעוני – החל מהפריימר מסוגים שונים, חומרי תיקון לסדקים ולחורים שונים ועוד – לפעמים רק בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו להבדיל ביניהם, וכמובן – הגוונים. חשוב להבין ולזכור, שמריחת השליכט הצבעוני על הקיר חייב לסיים במהרה – מכיוון שכאשר הוא מתייבש ולאחר מכן ממשיכים יראה מן תפר בולט לקיר שלא ניתן להסתירו.

כשאנחנו מגיעים לחנויות לחומרי בניין, אנחנו לרוב לא מודעים לעובדה זאת ורוכשים את השליכט הצבעוני על פי הגוון המצוי על אריזת המוצר. אבל רק בעל מקצוע מנוסה יוכל לדעת להתאים את סוג השליכט בכדי להגיע לטקסטורה ייחודית ומה תהיה תוצאת המראה בכל פעם. במקרה בו החלטתם להזמין בעל מקצוע לחידוש או ריענון המראה – נמליץ לכם – עוד בטרם ההתקשרות  לקבלן שיפוצים או קבלן שליכט – להתחיל בבחינת תכנון החלל, החלטה על רמת הגימור ואיכות החומרי גלם שבהם אנחנו רוצים להשתמש. תכנון התקציב המדויק הוא גם פרט משמעותי במיוחד בשלב הראשוני של תכנון התהליך. שנית, חשוב כמובן לבצע סקר של אנשי מקצוע ולשאול לקוחות מרוצים קודמים. אל תתביישו – זאת זכותכם לבקש מאיש המקצוע רשימת לקוחות ושמות של ממליצים. כדאי מאוד שתתרשמו מלקוחות קודמים על מנת שתוכלו להבין האם אכן זה בעל המקצוע שהייתם רוצים להעסיק.