שליכט צבעוני בחיפה

עיצוב פנים ועיצוב קירות חיצוניים על ידי שליכט צבעוני – חיפה

כשרוצים להקנות לקיר מסוים של הבית, המשרד או כל חלל או לחדש עיצוב דירה ישנה מחייבת תכנון מיטבי ומוקפד והחלטה לגבי צרכים, יעדים וסדרי עדיפויות. העיסוק בחידוש בחלקי הדירה על מרכיביה, תיאום עם קבלן השליכט ובמידה ורוצים לשלב עוד בעלי מקצוע ממגוון מורכב של תחומי עיסוק ובוודאי סידור לוחות הזמנים ביניהם מביאים להחלטה הנבונה לשכור בעל מקצוע מומחה ומיומן מהתחום לטובת העניין. אך האם באמת כדאי מראש לוותר על שדרוג מראה הבית בגלל חשש ממטרד ואי נוחות? ברור שלא. אנחנו חיים בתקופה מודרנית שבה חלום אדריכלי נחשב חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממראה הבית כולו. כאמור, כל מי שרוצה לחדש את קירות המבנה וכשמתכננים לעצב חלל מגורים או מבנה משרדי – ברור, שאחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר יהיה בחירת סוג השליכט הצבעוני והטקסטורה לגוון הקירות. גוון הקירות לרוב נבחר באופן אינטואיטיבי וטבעי. ואולם, חשוב לזכור, כי בחנויות חומרי בניין ובמחסני הציוד לבנייה ולשיפוץ קיים מגוון רחב שאנו לא תמיד יודעים על קיומו… חלק מהביקור בחנויות אלו עשוי להוות תחילת עיצוב וגיוון של מראה הבית כולו.

אז איך בוחרים את סוג השליכט הצבעוני? ידוע, שהצבע הלבן הוא הצבע השולט בבתים ובמבנים בכלל. לפעמים נעדיף להישאר עם הצבע הלבן… במקרה כזה מריחת השליכט תיחשב כחידוש הבית וכחידוש המראה. אבל לפעמים אנחנו רוצים לשנות ולהוסיף ואז נבדוק ונבחן את השפעתם של טקסטורות ואת השילוב של גוונים שונים על מנת לחדש – גוונים מסוימים משרים תחושת רוגע ושלווה, בעוד שגוונים אחרים מעניקים תחושה עזה ומעוררת. אז מה אתם צריכים רוגע או תעוזה? כדאי, כמובן לשלב את הטקסטורה בהתאם לרהיטים ולשאר האביזרים המצויים בחלל. ואם גם אתם רוצים צבע ירוק או כחול שישרו אווירת טבע רגועה ונינוחה או שמא תעדיפו תוספת מרעננת ונועזת בגווני צהוב או אדום?  זכרו – לפני שאתם בוחרים גוון משמעותי וייחודי שישלוט במראה החדר – תמיד רצוי לבקש דוגמית של אותו גוון ולבדוק היטב על פני משטח קטן לשם דוגמה וניסיון. רק לאחר שהבנתם כיצד המראה הסופי ייראה – תוכלו להבין האם אכן זה הגוון שמתאים לכם.

אז אם אתם גרים בחיפה וגם אתם רוצים שיסייעו לכם לבחור את השליכט הצבעוני שיתאים עבורכם – פנו אלינו ונשלח אליכם צוות מקצועי.