חברות ניקיון ביחזקאל קזז – פוליש לבית ועוד, ניקיון דירות, פוליש לרצפה – חברת ניקיון ביחזקאל קזז

חברות ניקיון המציעות אפשרות לצחצוח הבית במקומכם- האם כדאי?

מה חשוב לדעת בזמן בחירת חברת הניקיון? יחזקאל קזז

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שהולכת ומתפשטת: מספר הולך ועולה של חברות ניקיון ביתיות המציעות את שירותיהן במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. חברות אלו מעסיקות עובדי ניקיון מומחים ומיומנים, בעלי ניסיון רב בתרחישים הדורשים התערבות של חומרי ניקוי ושיטות פעולה. אמנם עדיין רבים מבכרים לנקות את הבית שלהם בעצמם, ואולם דווקא השנים החולפות, ההזדמנויות הכלכליות שעומדות בפנינו מעלות אפשרויות להיעזר בשירותים למען הנוחות והעצמת איכות החיים.

על מנת לבחור חברת ניקיון מומלצת רצוי לקבל חוות דעת חיוביות במיוחד מטעם חברים ומכרים. חשוב לזכור, כי אנשי צוות הניקיון פועלים בתוך הבית הפרטי שלנו. למעשה אנחנו בעצמנו מכניסים אותם אל הלב הפועם והחמים של המשפחה. הם ייכנסו לחדר השינה, ינקו את החללים האינטימיים שלנו ואולי ייחשפו לחפצים ולפריטים יקרי ערך ומשמעותיים לנו. לפיכך, חשוב מאוד לבדוק שאכן העובדים הם מהימנים ושניתן לסמוך עליהם בלב שלם במיוחד. בנוסף, לעתים קרובות בשל לוחות הזמנים הצפופים של העידן המודרני ובעקבות התארכות מהותית של שעות העבודה של בני משפחה, בהחלט יכול להתקיים מצב שבו עובד הניקיון נכנס לבית גם בהיעדרנו. כלומר: אדם זר מסתובב אצלנו בבית מבלי מפריע- הייתם מוכנים להכניס אותו לפני בדיקה מדוקדקת במיוחד? בוודאי שלא! לכן, לפני כל התקשרות עם חברת ניקיון מקצועית חובה לברר עליה ולקבל המלצות רק ממכרים שאנו סומכים עליהם.

בנוסף, חשוב מאוד לזכור, כי חברת הניקיון שמספקת עבורנו את שירותיה באמצעות צוותי עובדים מיומנים למעשה נוטלת על עצמה את מלוא האחריות של מלאכת הניקיון. ברגע שהחלטנו להתקשר עם חברת ניקיון- אין לנו כל קשר חוזי אישי אל מול העובד עצמו. לכן, אם חלילה נגרם נזק במהלך העבודה- נשבר חפץ יקר, העובד לא הגיע דווקא ביום שהיינו זקוקים לו במיוחד, החברה היא זאת שתישא באחריות. החברה אחראית גם לתשלום שכרם של העובדים ויותר מכך לדאגה לתנאים הסוציאליים שלהם: הבראה, ימי מחלה, ביטוח לאומי.