חברות ניקיון בכרמיאל – פוליש לבית ועוד, ניקיון דירות, פוליש לרצפה – חברת ניקיון בכרמיאל

מדוע עדיף לבחור בחברת ניקיון לצורך שירותי תחזוקה קבועים ולא עובד עצמאי בענף הניקוי? – כרמיאל

כיום, בחברות ניקיון מאורגנות ניתן לוודא שאכן העובדים מקבלים את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות להם. הם עובדים על פי חוקי העבודה הנוהגים במדינת ישראל ועל פי הקבוע בחוק מבחינת תשלום מסים, ביטוח מקצועי לצורך אחריות אם חלילה יתרחש אירוע של פציעה או פגיעה ברכוש. לא תמיד כדאי לנסות לחסוך ולהרוויח כסף, לכן במקרים שבהם קיימת התלבטות בין שכירת שירותי ניקיון נטעם חברה מקצועית ומאורגנת לבין עובד ניקיון לא מוכר ולא מדווח, יש לחשוב לא רק על רווח כספי מידי – כי מה שעולה היום בזול – עלול חלילה לעלות בעתיד ביוקר רב. בנוסף לכך – לפני ההחלטה על שכירת שירותי ניקיון מטעם חברה מקצועית – מומלץ לבצע סקר שוק ולבחון מחירונים של שירותי ניקיון מסוגים שונים. כמובן שהמחירים לשעה ינועו על פי ההתמחות הנדרשת ועל פי ההיצע והביקוש.

מחירי עבודות הניקוי עשויים להיקבע רק לאחר ההחלטה על איזה סוג עבודה אנו זקוקים – האם מדובר בעבודת שטיפה וניקוי הבית באופן קבוע של אחת לשבוע, כי אז החברה תלך לקראתנו ותאפשר לנו מחיר שיוכל להתאים לתשלום חודשי קבוע. ואולם אם מדובר בעבודת ניקיון חד פעמית לאחר שיפוץ בית, לקראת אירוע חגיגי או אולי לפני חג – הרי שהמחיר יהיה בהתאם גבוה באופן יחסי.

כמובן שהמחיר עלול להיות שונה באופן מהותי כאשר מדובר בניקיון של בית רגיל לעומת בית שכעת עבר עבודת שיפוץ או בנייה. כאשר מדובר בתקופה שלאחר השיפוץ אין ספק, כי הבית עדיין מרוח בחומרי צבע ואיטום שקשים מאוד לשיוף. הבית מלא בחלקי מתכת וכלי עבודה מיותרים, הבית מריח שמנים וחומרי עבודה. במקרה זה תפקידם של צוות העובדים הוא הרבה יותר מאסיבי ומתיש, ועל כן גם הצעות המחיר יהיו בהתאם יקרות יותר. בנוסף, גורם מובהק שעלול לשנות את תמחור עבודת הניקיון הוא היצע וביקוש. מובן, שבחודש האביב ממש לפני חג הפסח, חג הניקיון המסורתי תהיה דרישה רבה יותר לעובדים, ולפיכך גם שכר טרחתם יאמיר בהתאם.

זקוקים לחברת ניקיון מקצועית לניקיון הבית ולהשגת תוצאות הרבה יותר טובות מעובד עצמאי בענף הניקוי? – התקשרו כבר עכשיו!