חברות ניקיון בהרצליה – פוליש לבית ועוד, ניקיון דירות, פוליש לרצפה – חברת ניקיון בהרצליה

מספר מרכיבים שצריך לקחת בחשבון לפני שכירת חברת ניקיון מקצועית

ומדוע תמיד רצוי לחתום על חוזה התקשרות מדויק וחד משמעי? הרצליה

לפעמים נוח יותר לקבל המלצה על עובד ניקיון עצמאי שעובר מבית לבית לשם ניקיון ותחזוקה. ברוב המקרים מדובר באנשים שעובדים על פי שעות, כאשר הם עוברים מבית לבית ומנקים על פי דרישת הלקוח ולשביעות רצונו. התשלום עבור העבודה נקבע יחסית לשעה על בסיס מקובל התואם את סוג הניקיון, האזור שבו מצוי הבית וכמובן מידת ההיצע והביקוש. נושא ההיצע והביקוש נכון במיוחד לגבי תקופות מסוימות ועונות: כמו בחודש שלפני חג הפסח, כידוע, שבו יש דרישה אדירה מצד לקוחות רבים לניקיון ערב החג האביבי, הרי שהעומס על המנקים עולה, ולכן כל שעת עבודה שלהם שווה הרבה יותר. כך גם בתחום ההיצע והביקוש בנושאים שקשורים לעבודת ניקיון שצריכה להיעשות בבהילות. כלומר: אם ישנה סיטואציה ובה בית או חלל צריך להיות מנוקה באופן יסודי ומקצועי, אבל חד פעמי בעקבות אירוע מיוחד, הרי שהמחיר עבור עבודה זו יהיה גבוה מאשר המקובל השגרתי.

ואולם, במקרים רבים כדאי לפנות לא למנקה העצמאי, אלא לחברת ניקוי מיומנת המעניקה שירותי ניקיון, תחזוקת בתים, כביסה וגיהוץ באמצעות צוות עובדים מוכשר ובעל ניסיון. חברה זו אמנם גובה דמי תיווך ובכך מעלה במעט את המחיר שאותו נאלץ לשלם עבור אותה עבודה, אבל היא תבטיח מנגד כיסוי וביטוח משמעותיים במיוחד. השאלה הנשאלת בבסיס היא: מי אמור לפצות את הלקוח על עלויות נזק שנגרם חלילה לבית במהלך עבודת ניקיון? או אם מתרחשת נוכלות או מעשה גניבה במצד עובד הניקיון? אם מדובר בעובד עצמאי, הרי שאם יש חשד מיד תהיה פנייה למשטרה וניסיון להוכיח את העבירה. ככל שלפריטים או לעובד אין ביטוח וכיסוי של אחריות מקצועית, הרי שהחיסכון שנחסך במקום להעסיק חברה עם דמי תיווך ייעלם מיד ולא יהיה לו עוד ערך.

לעומת זאת, חברה מקצועית הפועלת התחום הניקיון מעניקה בדרך כלל פוליסת ביטוח עבור העובד ופעולותיו ועבור נזק או אובדן שיתרחש בבית הלקוח בזמן העבודה.