חברות ניקיון בחדרה – פוליש לבית ועוד, ניקיון דירות, פוליש לרצפה – חברת ניקיון בחדרה

מהן היתרונות בשכירת שירותי חברת ניקיון לעומת שכירת שירותיו של עובד פרטי? חדרה

על מנת למצוא שירותי משק בית, ניקיון ותחזוקה מותאמת לבתים פרטיים, משרדים, מוסדות ציבוריים באמצעות צוות מיומן ועתיר ניסיון של חברת ניקיון מקצועית – יש להפעיל סקר שוק באזור הממוקד. כאמור, אחד הפרמטרים המשמעותיים שמאפיין את תקופת ההתלבטות לגבי שכירת חברת הניקיון – הוא הבחירה בין צוות העובדים מתוך חברה מאורגנת וממוסדת לבין בחירה בשכירת שירותיו של עובד ניקיון עצמאי שמגיע מטעם עצמו. בעיקרון כולנו יודעים, כי להעסיק פועל עצמאי יכול להיות הרבה יותר זול וגמיש. מעבר לעובדה החמורה שלפי רבים מוכנים להסתכן ולעבור על החוק בכך שהם משלמים לעובד כסף שנקרא “כסף שחור”, כלומר מעבירים לו באופן מטאפורי את התשלום מתחת לשולחן מבלי ידיעתן של רשויות החוק והמיסוי. קיים בנוסף גם הסיכון במהותי כאשר רוב האנשים מנסים לחסוך עוד ואז נמנעים אפילו מלשלם עבור המנקה זכויות סוציאליות בסיסיות המחויבות על פי שירותי החוק הקשורים ליחסי עובד- מעסיק. ברוב המקרים בהתקשרות עם עובד עצמאי חל על שני הצדדים לחץ משמעותי להתקשר שלא על פי חוזה מסודר, שלא לפי חוקי המדינה המחייבים. הנורמה של העסקת עובדים תחת סיכון חוקתי משמעותי כל כך, לאפשר לעובד ניקיון לשהות אצלנו בבית, כשהוא חשוף חלילה לפגיעה שאין מי שיוכל לבטח אותה ושאנו חשופים לקנס בגלל אי תשלום כמקובל עבור זכויות סוציאליות בסיסיות, כמו פנסיה, ימי חופשה, הבראה ועוד.

חשוב לזכור, כי בימינו עם עליית הדרישה לחברות המעניקות שירותי ניקיון כללים הלכה ועלתה בהדרגה כמות חברות אלו הקיימות בענף. במקרים רבים מרוב כמות ומגוון קשה להחליט באיזו חברה לבחור. לכן, לפני שמחליטים על שכירת שירותי ניקיון רצוי לבצע בחינה ממוקדת באזור המגורים על מנת להבין מיהן החברות הקיימות, מה השירותים המקובלים המוצעים וכמובן מהם סדרי הגודל של תשלום עבור העבודה הנדרשת. במיוחד חשוב לתאם עם החברות הפוטנציאליות לוח זמנים רצוי. לעתים דווקא חברת הניקיון שתיראה לנו המקצועית והראויה ביותר לא תוכל לספק לנו את דרישתנו בגלל אי יכולת לתאם לוח זמנים לפי הצרכים.

בחרתם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ומנוסה? פנו אלינו! בחברתנו תקבלו את המענה המקצועי ביותר עם ציוד מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים מצוות מיומן ואמין שעבר הכשרה מתאימה ועובד תחת פיקוח ובקרה.