חברות ניקיון באילת – פוליש לבית ועוד, ניקיון דירות, פוליש לרצפה – חברת ניקיון באילת

מעט על בחירת שירותי ניקיון יעילים ויסודיים מטעם חברת ניקיון מקצועית – אילת

אחת השאלות המסקרנות ביותר בתחום היא מה כדאי להעסיק – מנקה עצמאי העובד מטעם עצמו או חברת ניקיון מקצועית שמעסיקה צוות עובדים מיומן ומנוסה? ככל שאנו מחליטים לוותר על סכום כסף שבועי עבור עזרה בשירותי ניקיון הביתיים ובסיוע קבוע במטלות הבית. מומלץ לחשוב ברצינות בין שתי אופציות הקיימות – מנקה פרטי או חברת ניקיון מקצועית. על מנת לענות על שאלה זו רצוי לבחון את ההבדלים העקרוניים ביניהם.

כאשר פונים לשירותי עובד ניקיון פרטי באופן ישיר על ידינו – הלקוח, הוא לא מועבר על ידי חברה מקצועית שאחראית על עבודתו ומעניקה שירותי ביטוח וביטחון, מאידך השכר לשעה שלו נמוך בהרבה בשל כך. יש לזכור, כי כל חברת ניקיון מקצועית דווקא בשל המיונים הקפדניים שהיא עושה לשם קבלת עובדים מיומנים ועתירי ניסיון, דווקא מתוך העובדה שהיא מעניקה בטיחות והגנה לעובד מפני תקלה חלילה בעבודתו או אפילו פגיעה גופנית בו במהלך העבודה ובוודאי חברה כזאת מאפשרת ללקוח להיות רגוע ונינוח בקשר לעבודת הניקיון שנעשית בביתו, שכן אם העבודה לא נעשתה לשביעות רצונו, מובטח לו לרוב לקבל את שכרו במלואו. ואולם, תמורת הבטחות אלו – ברוב המקרים השכר השעתי לעבודת ניקוי גבוה מאשר שכירת שירותיו של מנקב עצמאי. ברוב המקרים, כאשר מבצעים סקר שוק ניתן להבחין בבירור, כי בבתים פרטיים רוב האנשים מעדיפים גישה ישירה של העסקה, כלומר הם מעדיפים לנהל את המשא ומתן מול העובד עצמו- הן לגבי מטלות הניקוי הנדרשות, הן לגבי שעות העבודה וכמובן לגבי השכר הנדרש. חייבים לזכור, כי כיום על פי חוקי מדינת ישראל- גם כאשר מעסיקים עובד באופן פרטי יש לשלם עבורו ביטוח לאומי ופנסיה – זכויות סוציאליות מלאות. במקרים מסוימים בלבד שבהם יש צורך בניקוי מקצועי מהיר במיוחד, כמו ניקיון לפני חג הפסח או ניקוי הבית לאחר שיפוץ שנעשה בו – יש צורך לא בעובד ניקיון אחד, אלא במספר עובדים מקבילים שיעבדו ביעילות וביסודיות. כאשר אין אפשרות להסתפק בעובד אחד – רצוי להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון שתספק עבורנו מספר עובדים במקביל.

צריכים שירותי חברת ניקיון מקצועית לניקיון וסדר בבית בעיר אילת? התקשרו כבר עכשיו! בחברתנו תקבלו מענה מהיר ומקצועי עם ציוד מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים מצוות מיומן ואמין שעבר הכשרה מתאימה ועובד תחת פיקוח ובקרה.