נגרים בכורזין גבעתיים

כיצד נבחר נגר מקצועי לתכנון וביצוע מגוון עבודות הנגרות בהתאמה אישית? – כורזין גבעתיים

כאשר אנו עוסקים בעיצוב פנים ואנו זקוקים לחידוש וריענון מגוון רהיטים, ובכך הבית בהכרח מקבל את סגנון המראה שלו בהתאם לכללי אדריכלות משולבים שמתואמים זה בזה, ולפיכך לפני כל שלב עיצובי רצוי להתייעץ עם נגר מקצועי שיוכל לספק את העבודה לשביעות רצונכם ועל פי מגבלות המציאות הקיימות: יכולת תקציבית, סוג העבודה וטיבה, עמידה בלוח זמנים נתון. נגר איכותי ומקצועי יבצע מלאכה שתהיה בטוחה ומהימנה לאורך זמן, עבודה שגם תיראה בצד האסתטי והעיצובי כעבודה רצויה וחיובית וגם שתהיה חסונה ובטוחה לאורך זמן ארוך ככל האפשר. לכאורה הדרך הפשוטה ביותר היא ללכת למפעל עץ או לחברת רהיטים בעלת מוניטין שמפרסמת את שמו של נגר בעל שם טוב ומקצועי ולפנות אליה להצעת מחיר ופירוט העבודה.

 

בשנים האחרונות, בתחום של העיצוב פנים וגם בענף הנגרות – במיוחד במטבחים, אחד מחומרי הגלם הנפוץ והפופולרי ביותר הוא האלומיניום. אין ספק, כי ישנם יתרונות רבים ומגוונים בשימוש בו בענף המטבחים בהתאמה. למעשה, הכול מתחיל מהעובדה שהאלומיניום הוא חומר שנוח יחסית לעבודה, הוא יכול להתרכך בקלות משמעותית לחומרים מקבילים ובכל הוא עשוי ליצור אפשרויות עיצוב ועשייה רבות. יחד עם זאת, החומר אינו מחליד, ולכן הוא מתאים במיוחד להיות מיושם במסגרת אלמנטים חיצוניים, כמו הפרופיל אלומיניום שבארונות מטבח וכמובן חשוב מכול אין חשש שהוא ייפגע באופן מהותי ממזג אוויר.

במקרים של תכנון והקמת מטבח, אחד הטיפים של אנשי מקצוע והנגרים העוסקים בתחום העיצוב מטבחים הוא לתכנן שתי תכניות מתאר של המטבח: האחת- על פי המטבח הקיים והאחרת – לתכנן תכנית מרכזית שבה יובא המטבח החדש לידי ביטוי. מובן, שההבדלים בין שני המטבחים ובפרט האלמנטים הדורשים שינוי, חידוש ובנייה מחדש יסייעו לבעלי המקצוע המומחים, לנגר הפרטי, לספקים ובוודאי למתכנן הראשי בתחום האדריכלות.

 

אז איך הופכים חלום של מטבח חדש למציאות עיצובית? בעזרת נגר מקצועי!

רק נגר מקצועי בשילוב תכנות ויזואליות יוכל לבנות עבור הלקוח את המטבח שתמיד חלם עליו, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר.