נגר בדימונה

עד כמה חשוב להקפיד בתחום העבודות נגרות וכיצד זה משפיע על העיצוב? – חובה להחליט על נגר מיומן רק לאחר בחינה מדוקדקת! – דימונה

 

כאשר יש לנו את החזון בראש, ואנו רוצים לשדרג ולחדש את עיצוב הבית. לעתים, התוכניות והרצונות שלנו יכולים להיות רחוקים מהיכולת התקציבית שלנו. ועדיין, אין שום סיבה לוותר על חלום זה, אם נשכיל לפעול ונפנה לנגר מיומן על מנת שיסייע בעיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עבודות הנגרות העדכניים.

חשוב מאוד לפני כל עבודת נגרות או שדרוג עיצוב חדש בעץ קיים שיעשו על ידי אדם מיומן ובעל ניסיון עתיר שנים .כמו כן יש לתכנן ולערוך במסודר סדר עבודה מאורגן על פי לוח זמנים של העבודה המתוכננת, על פי יכולת תקציבית מדויקת הכוללת כסף נזיל נוסף במקרה שיהיה צורך באלמנטים עיצוביים נוספים שנזדקק להם. מומלץ ביותר לפני תחילת העבודה לערוך סבב בנגריות הקשורות לתחום הנחוץ: דלתות, ארונות מטבח, ארון אמבטיה ועוד על מנת לדעת את קנה המידה של המחירים המקובלים. כל ידע מראש יהפוך להיות כוח עצום במהלך השדרוג עצמו. חשוב לנסות ללמוד גם מילים מקצועיות הקשורות לעבודות בעץ ולהבין לפחות באופן כללי את סוגי העץ, הפרזול והאלמנטים הנוספים הקשורים שלביו ואת מה שהולך להתרחש במשך התהליך. אולם אם אין לנו מספיק ידע בנושא ואנו חשים צורך להיכנס יותר לעניינים, חשוב לקבוע מספר פגישות עם נגרים המובילים לצורך הסבר מקיף, היערכות מושלמת ויעילה וכמובן תיאום ציפיות בנוגע לתוצאתה, וכן בנוגע לשכר העבודה של הנגר וצוות העובדים, בנוגע לחומרי הגלם וכמובן ללוחות הזמנים.

לעתים, ולא פעם אנו שומעים ממכרים או ברשתות על אנשים שחרב עליהם עולמם, כאשר נגר לא מקצועי מספיק בתחום העבודה הנדרשת לא הצליח להביא את התוצר הנדרש לטעם האישי והסגנוני של הלקוח. ולכן, באמצעות עבודת נגרות מוקפדת ומקצועית – כל בית יכול להפוך לארמון –  בתנאי שלפני תחילת העבודה נקפיד לסכם עם הנגר כל פרט מתוכנית העיצוב וחומרי הגלם וכך נדע בדיוק את המראה הסופי.

 

מחפשים נגר מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בתחום העבודות נגרות בעץ? התקשרו עכשיו ואנו נפנה אליכם נגר מיומן ומקצועי שיגשים לכם את החלום העיצובי והשירות הטוב ביותר – בהתחייבות!