נגרים בהרוא"ה רמת גן

איך בוחרים את הנגר המקצועי והמיומן לעבודת נגרות בביתנו? מה חשוב לדעת לפני שמתכננים מטבח או ארון אצל נגר פרטי? – הרוא"ה רמת גן

 

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה משמעותית של אנשים החפצים לעצב את ביתם. בין שלל המקצועות הנדרשים והמבוקשים במיוחד עומדים הנגרים. נגרים מקצועיים משתלבים בעיצוב פנים בתים או בחידוש רהיטים מכיוון שהם מוגדרים מומחים דווקא בעבודות נגרות בעץ, ביניהם בניית ארונות מטבח וארונות אמבטיה. במקרים שונים נצטרך את שירותיו של נגר זה לצורך פעולות של עיצוב דקורטיבי על מנת לסגור נישות וארונות קיר, כדי להוסיף מדפי עץ ופריטים מעוצבים הקשורים לתחום הנגרות.

אחת מעבודות הנגרות היא תכנון ובניית מטבחים. אולם, מלאכת עיצוב המטבח ובנייתו הן שלבים מורכבים המהווים יחד מטלה אחת מרכזית למרות העובדה שיש חובה בשיתוף פעולה של נותני שירות מתחומים שונים. מנהל העבודה בתחום הנגרות חייב להיות בעל מקצוע איכותי ומיומן במיוחד על מנת שיצליח לשים לנגד עיניו במקום הראשון את איכות העבודה ואת הצורך בדיוק מרבי ובביצועה באופן מיטבי. לעולם אסור שהדבר החשוב לו במיוחד ומה שינחה אותו בשלב הבחירות וההחלטות יהיה רווח כלכלי וניסיון לחסוך על חשבון הלקוח. כמו כן, ידוע כי עלות מטבח חדש עלול להיות כל כך מגוון ובעל היצע גדול, שכן ישנם בשוק כל כך הרבה מטבחים לבחירה – מסוגים שונים וברמות איכות אחרות. במידה מסוימת ניתן להשוות את רכישת חומרי גלם של המטבח הנדרשים לשם ייצור מטבח לרכישת רכב. בכל פעם שניגש לסוכנות נמצא עשרות מותגים, סגנונות, רמות של איכויות, גדלים ובהתאם לכך גם טווח עצום של מחירים אופציונליים. לפיכך, לפני שאנו מתחילים לחפש נגר פרטי או נגריה פרטית שתבצע לביתנו את ייצור והרכבת המטבח חשוב במיוחד לבדוק את היכולת התקציב שלנו ולבצע התאמה בינה לבין עלות עיצוב המטבח הקיימים והמוצעים בשוק. יש לציין כי רק נגר שיוכל להגיע בזמן ולהעניק את המוצר המושלם והשירות האדיב שרצינו – תוך סיום העבודה לשביעות רצוננו בפרק התכנית כפי שנקבעה מראש יהיה זה שנבחר בזמן אמת! ומה רצוי לברר אצל לקוחותיו לשעבר? חשוב לשאול גם על איכות החומרים ועל האחריות שקיבלו לשנים שלאחר ביצוע העבודה.