נגרים באחוזה רעננה

איך הפך הנגר הפרטי לפופולרי ונפוץ בתחום העיצוב פנים ובעיקר לטרנד המבוקש בעיצוב מטבחים? – אחוזה רעננה

רבים הרוצים לחדש את האווירה ומראה המטבח אך מעוניינים בעיצוב ייחודי עם טאץ' אישי יזדקקו לשירותיו של נגר פרטי. כידוע, עבודת עיצוב המטבח ובנייתו הן שלבים מורכבים המהווים יחד מטלה אחת מרכזית למרות העובדה שיש חובה בשיתוף פעולה של נותני שירות מתחומים שונים. מנהל העבודה בתחום הנגרות חייב להיות בעל מקצוע איכותי ומיומן במיוחד על מנת שיצליח לשים לנגד עיניו במקום הראשון את איכות העבודה ואת הצורך בדיוק מרבי ובביצועה באופן מיטבי. לעולם אסור שהדבר החשוב לו במיוחד ומה שינחה אותו בשלב הבחירות וההחלטות יהיה רווח כלכלי וניסיון לחסוך על חשבון הלקוח.

נגר מקצועי משתלב בבניית רהיטים או בחידושם מכיוון שהם מוגדרים מומחים דווקא בבניית ארונות מטבח וארונות אמבטיה. במקרים שונים נצטרך את שירותיו של נגר זה לצורך פעולות של עיצוב דקורטיבי על מנת לסגור נישות וארונות קיר, כדי להוסיף מדפי עץ ופריטים מעוצבים הקשורים לתחום הנגרות. כמובן, שלעתים נמצא גם שירותים נוספים ומגוונים בתחום הנגרות הפרטית. כך, נגריות רבות בארץ פועלות גם בענפים אלטרנטיביים כמו: בניית דקים, פרגולות, ארונות קודש ועוד.

כאשר אנו זקוקים לשירותיו של נגר פרטי נצטרך לבצע סקר שוק מקדים ומקיף על מנת להבין את הצרכים הקיימים אצלנו, את התכניות כפי שאלו נמסרו לנו על ידי אנשי מקצוע מתחום הנגרות, העיצוב והאדריכלות. לפיכך, נפנה לנגר מקצועי או נגרייה עם ניסיון רב שנים שפועל אך ורק באמצעות צוות מומחים של עובדים מיומנים, מקצועיים ומנוסים במיוחד. חשוב להזכיר, שלכל נגרייה פרטית ישנו בעל בית או/ ו מנהל עבודה ראשי – הוא חייב להיות לא רק בעל ידע והבנה מעולים בתחום הנגרות ועבודה מקצועית בעץ, אלא גם בתחומים כמו מנהל עסקים, עיצוב ושילוב עבודה בעת הצורך עם בעלי מקצוע אחרים. במקרה של בניית מטבח חדש או כאשר נדרשים לחדש מטבח חייב בעל הנגרייה להוות מעין מנהל עבודה במקום ולהזמין בעת הצורך בעלי מקצוע נותני שירות נוספים שחייבים להשתלה בעבודת המטבח. למשל: את החשמלאי, את איש האינסטלציה ואת אנשי השירות בתחום השיש וחיפויי הקיר.