נגר ביהוד מונוסון

נגר פרטי לשילוב עבודת עיצוב חדר אמבטיה- יהוד מונוסון

כיצד ניתן לתכנן את ארונות האמבטיה באמצעות אנשי שירות יעילים ומיומנים?

חלל חדר האמבטיה הוא אחד החללים הקטנים ביותר בבית. למרות העובדה שחדר זה הוא פונקציונלי במיוחד ושימושי בקרב כל בני הבית- בכל הגילאים ועם כל הצרכים, עדיין לרוב נבנה חלל זה כבעל מידות מאתגרות במיוחד עבור מתכנניו ובעלי המקצוע מסוג מעצבים, אדריכלים, נגרים ועוד. המשימה להפוך את החלל בו זמנית גם לצורך פונקציונלי מיטבי, כדי שהשימוש בו יהיה נוח וקל לכל בני המשפחה, כדי שהבנייה של חדר האמבטיה ימשיך להוות חדר נוח לשימוש ללא פשרות ומנגד עמידה בכל מגבלות המקום של החלל הנתון בעת התכנון והבנייה- הפתחים הנתונים: חלונות, דלתות- מיקומם וגודלם. המערכות הנלוות – חשמל, מים ואינסטלציה- כל אלו מהווים יחד את הבסיס לתחילת העיצוב המרכזי של חדר זה. לפיכך, עיצוב חדר אמבטיה בניגוד לשאר חדרי הבית חייב להיעשות אך ורק על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים במיוחד.

לקוח המעוניין לשפץ את חדר האמבטיה שלו או לחלופין לבנות אותו מחדש בעת בניית דירה- חייב בראש ובראשונה להיעזר בנותני שירות מהשורה הראשונה. כל פשרה בעניין זה וכל ניסיון לחסוך כמה שקלים בשל הרצון שלא לשלם או "לסיים עם זה מהר ככל האפשר" – עלולה להוות שיקול מוטעה ומסוכן שיביא מחיר יקר במיוחד בהמשך.

רק יישום מדויק ומוקפד ביותר של תכנון מקצועי מוקדם יוכל לעמוד במבחן האיכות, המראה, הנוחות והמחיר. האלמנטים הנדרשים על מנת לשפץ חדר אמבטיה ולהביאו לידי גמר בנייה הם באופן יחסי רבים ומגוונים. במיוחד נושא בשילוב מערכות החשמל- השקעים הם מדד מרכזי לתכנון. כידוע, דווקא בחדר זה יש צורך מוגבר בשירות מכשירי חשמל: מכונת גילוח, מכונת תספורת, ייבוש שיער ומברשת חשמלית. כל אלו מעידים על תכנון מבוקר במיוחד שחייב להיעשות רק בליווי איש תכנון מתחום העיצוב ובנוסף נגר פרטי שיחד יוכלו "לתפור" את מראה המטבח הסופי. בנוסף, דווקא בחלל הקטן הזה מצויה, כידוע, גם מערכת מים ואינסטלציה מסועפת במיוחד. גם היא תהווה שיקול מרכזי בעת התכנון.