נגר בכרמיאל

מדוע גוברת הבחירה בנגר פרטי בענף העיצובי פנים השונים בעבודות עץ? – כיצד כדאי לבחור את הנגר המקצועי המתאים עבורנו? – כרמיאל

הצורך של הלקוח לעצב ולשדרג את ביתו במיוחד ולקבל מראה של סגנון מעוטר ושל מראה יוקרתי יכול להתבסס רק על שילוב אלמנטים ספורים בעלי נראות המושכת את העין. אחד מהחומרים שמשמש תשתית של חלל המטבח, חדר השינה או הסלון – המוכר והנפוץ הזה בשנים האחרונות הוא העץ מסוגים שונים. בימינו, כל נגר, אדריכל או מעצב פנים נדרש לתכנן את מבנה הבית כולו ולכלול בתווי התכנון ההתחלתי גם מקומות של פתחים: סלון, חלונות ודלתות. החלטות לגבי צבע, סגנון וצורה של רהיטים, חדרי שינה, מטבחים. ואולם בשנים האחרונות החלו לעלות דרישות של עיצוב ארכיטקטוני מצד לקוחות רבים. לפתע הבינו כולם, שלא חייבים הרבה מאוד כסף כדי להפוך את הבית החמים שלנו לפינת מחמד נוחה ונעימה למדיי. אין צורך בהכרח לרכוש אביזרים יקרים ולהשקיע כסף רב. להיפך – כל רהיט, כל מרכיב – יכול להוות בסיס מושלם לשילוב של עיצוב פנים אדריכלי בבית המגורים. השימוש בעץ החל להיות נפוץ יותר ויותר בתחום העיצוב פנים בגלל יתרונות תכונותיו היחסיות במקביל לחומרי גלם מקבילים. השימוש והעבודה בעץ מתבצע במגוון רב של שיטות וצורות על מנת להוזיל את העלויות של המוצר המוגמר וכן בכדי להםחית את משקל העץ. לפיכך, ניתן למצוא בשנים האחרונות עוד נגריות המתמחות בשילוב אלמנטים מעץ בענף האדריכלות, העיצוב פנים או השיפוץ. כעת הפך החומר לבעל יתרונות רבים גם בעיני לקוחות, מעצבי פנים ונגרים במיוחד- האפשרויות הרבות הגלומות בו הן מהפן של המראה והאסתטיקה והן מבחינת נוחות השימוש בו ואופי החומר המאפשר בחירה רבה ומגוונת של עיצובים, צבעים, סגנונות ועוד.

על מנת לבחור את הנגר המיומן, עם ניסיון רב בשנים וכן המקצועי והטוב ביותר אנו ממליצים שתחילה מבחינת תכנון העבודות נגרות מעץ מלא לרהיט או מטבח הרצוי לכם – כדאי להתייעץ עם המומחים ביותר. את הנגר שאתו כדאי לתכנן ולעצב וכמובן לחתום על חוזה שירותי התקנה – רצוי לאתר אך ורק לאחר קבלת חוות דעת והמלצות מחברים קרובים.