נגר בטייבה

תכנון מטבח חדש בעזרת נגר פרטי- טייבה

רוצים להגשים את הדמיון של מטבח מרשים למציאות חייכם?

האם גם אתם שוקלים להחליף את המטבח או לעצב אותו מחדש? אין ספק, כי בכל הזדמנות של תכנון מטבח ועיצובו יצירת תכנית מדויקת ומקצועית היא מפתח מרכזי להצלחת הפרויקט. המטבח הוא ללא ספק המרכז של בתים רבים, הוא למעשה הלב הפועם של המשפחה. לעתים קרובות בני המשפחה מצויים במטבח שעות רבות, אוכלים, נהנים ומבלים. לפיכך, רצוי לתכנן מבעוד מועד את מבנה המטבח ואת סגנונו בעזרת נגר פרטי מיומן ועתיר ניסיון. במקרים רבים עובד הנגר בשיתוף פעולה עם צוות מומחים גם בענף האדריכלות ועיצוב הפנים. הרעיון של אספקה מוקדמת של תכנון מטבח מקוון מעניקה ללקוח אפשרות לראות את הדגם המוגמר והסופי מול עיניו ולהבין היכן ניתן לבצע שינויים ובאילו מקומות רצוי עוד לעצב. דגם פריסת הארונות וכמובן שלל עצום של גימורים, פרזולים ואפשרויות חיפויי קיר מוביל לתכנון המושלם ביותר. התמונות התלת ממדיות של תמונות המטבח העתידי יעניקו ללקוח אפשרות בלתי חוזרת לקבל באופן מקיף ומדויק את הפתרון הנדרש.

הנגר הפרטי בשילוב תכנות ויזואליות יוכל לצייר עבור הלקוח את המטבח מאפס: למעשה למעט נקודות חשמל, מים ואינסטלציה שמחויבות להעניק מדד למיקום המטבח ולאפשרות הפריסה שלו. ובשילוב עם בחינת מקומות הפתחים: דלתות וחלונות שיוכלו להוות התאמה מיטבית בקשר לגודל החדר ולתכנון המטבח כולו.

במקרה של שיפוץ מטבח קיים וההחלטה לעצבו מחדש- אחד הטיפים המקובלים אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום עיצוב מטבחים הוא לתכנן שתי תכניות מתאר של המטבח: האחת- על פי המטבח הקיים והאחרת- לתכנן תכנית מרכזית שבה יובא המטבח החדש לידי ביטוי. מובן, שההבדלים בין שני המטבחים ובפרט האלמנטים הדורשים שינוי, חידוש ובנייה מחדש יסייעו לבעלי המקצוע המומחים, לנגר הפרטי, לספקים ובוודאי למתכנן הראשי בתחום האדריכלות. תכנון ברמה של השוואה וניסיון לשפץ את הקיים ככל האפשר יחסכו זמן רב, משאבים משמעותיים וכמובן עומס עבודה. הטיפ הנוסף המקובל הוא לא לחשוש, לנסות את כל האפשרויות הקיימות בעת התכנון… לפעמים יש הפתעות שאי אפשר לחזות אותן קודם.