נגר בשוהם

כאשר אנו נזקקים לעבודת נגרות בעץ – כיצד נחליט האם להזמין נגר פרטי או חברת נגרים גדולה? – רק לאחר המלצות וחוות דעת  – שוהםאם תזדקקו לנגר פרטי או חברת נגרים לשם שירותי חידוש עיצובי של הבית, תעמדו בפני דילמה של בחירת הנגר הפרטי לביצוע עבודות הנגרות. בענף הנגרות מצויים עשרות אלפי בעלי מקצוע שונים המפרסמים את עצמם. כל אחד לפי ניסיונו, כל אחד לפי הצעות העבודה שלו. הבטחות לאדיבות, למקצועיות ולאחריות – תמיד יש בשפע. אז בסופו של דבר, כיצד נחליט על בחירת הנגר הפרטי או החברת נגרים לביצוע עבודות הנגרות בביתנו?

כאשר אנו נזקקים לשירותי נגרות ועומדים בשלב ההחלטה על בחירתו של בעל מקצוע, חשוב במיוחד לא להתעצל ולבקש חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים. רצוי לערוך סקר – מכיוון שרק ציבור לקוחות קודמים יוכל להמליץ על איש המקצוע על פי ניסיון אישי ואובייקטיבי לאחר מעשה. לרוב ניתן יהיה להבין מההמלצות גם על איכות העבודה ועל טיבה, גם על העמידה בלוח הזמנים ועל הרצינות והמקצועיות של נותן השירות.

לצערנו הרב, עם התפשטות מגמת הטכנולוגיה השולטת בעולם כולנו עדים לבניית אתרים טכנולוגיים לכל החברות המסחריות המציעות את שירותיהן. באתרים אלו מפרסמים בעלי מקצוע וחברות רבות את עצמן, מספרות מעט רקע על העסק או החברה ועל צוות העובדים שבה. לרוב כל בעל מקצוע וחברה בעלת אתר מקוון תדגיש בו את מגוון השירותים שהיא יכולה לספק ללקוחותיה וגם תפרסם ותציג לעיני כל מסמכים כתובים המעידם על לקוחות קודמים ומרוצים. אך חשוב לזכור שמדובר עדיין בעולם וירטואלי, עולם מקוון. ולפיכך, לא כל מה שמצוי בו מייצג בהכרח את המציאות. מי יודע מי אחראי לכתיבת ה”המלצות” באתר והאם הן אמתיות?

אז מה עושים? חשוב מאוד לאתר נגר פרטי שמבצע את עבודות הנגרות רק בקפדנות יתרה ובמקצועיות רבה, במקרה של חברה – שצוות העובדים בה הוא גם מיומן וגם נאמן. אלא שהדרך הטובה ביותר לבחור היא  לחפש את כל חוות הדעת וההמלצות רצוי לקבל ולשמוע רק ממכרים ומחברים קרובים וטובים. רק לקוחות קודמים של החברה, לקוחות אמינים שאינם בעלי אינטרסים יוכלו לספר בדיוק על השירות, המקצועיות והמיומנות שניתן על ידי הנגר הנבחר.